d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1411241134114411541165001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 19 2015 12:26pm
Quote (Karan2_Returned @ 19 Feb 2015 20:25)
Azert itt sem basznak az emberhez csak ugy havi 10k-t.


dehogynem, kem élő példa erre
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 19 2015 12:30pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 19 2015 07:25pm)
Azert itt sem basznak az emberhez csak ugy havi 10k-t.


amúgyse mennék svájcba, meg ausztriába is max ideiglenesen amíg megszedem magam legalább annyira hogy vegyek 1 házat

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Feb 19 2015 12:31pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2015 12:33pm
en maradnek itthon
tiz ev mulva ugyis kirallya koronaztatom magam es majd eljon a nirvana
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2015 12:34pm
Quote (Karan2_Returned @ 19 Feb 2015 20:25)
Azert itt sem basznak az emberhez csak ugy havi 10k-t.


Szakma fuggo, ami mesh lesz, ahhoz 8k-t odabasznak kezdonek es azert irtam, hogy attol fuggoen, mennyire csinalja jol, ha nem is honapok alatt, de 1 even belul biztos feljebb kerul.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2015 12:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2015 20:33)
en maradnek itthon
tiz ev mulva ugyis kirallya koronaztatom magam es majd eljon a nirvana


Kiveve Curt Kobain.

Forditva.

Kurt Cobain.

Vagy a faszom tudja mar.
Ded guy.

This post was edited by Baleee on Feb 19 2015 12:35pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2015 12:37pm
Quote (Baleee @ 19 Feb 2015 19:34)
Kiveve Curt Kobain.

Forditva.

Kurt Cobain.

Vagy a faszom tudja mar.
Ded guy.


be vagy baszva bali mennyel haza
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 19 2015 12:39pm
Quote (Baleee @ 19 Feb 2015 20:34)
Szakma fuggo, ami mesh lesz, ahhoz 8k-t odabasznak kezdonek es azert irtam, hogy attol fuggoen, mennyire csinalja jol, ha nem is honapok alatt, de 1 even belul biztos feljebb kerul.


tolvaj 8k-t kap kezdőfizuként?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 19 2015 12:42pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Feb 2015 20:23)
ja csak svájcban a 2 nyelv az nem 2 nyelv, mert a német az alap, a magyar meg irreleváns, ez a BALY. míg itthon talán még nagyra tarthatják a 2 extra populáris nyelvet


Na és ha Svájcban csak a helyi és az angol nyelvet beszélnéd?
Milyen más kellene még és mihez kezdenél vele?

Túlságosan lebecsülöd a tudásodat.

Nézz körül magad körül. A világ egyáltalán nincs tele zsenikkel. Ne gondold, hogy a világot kell megváltanod...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2015 12:42pm
Quote (RRC @ 19 Feb 2015 20:39)
tolvaj 8k-t kap kezdőfizuként?


Te negyedet se kapnad, nyugi.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 19 2015 12:49pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 19 2015 07:42pm)
Na és ha Svájcban csak a helyi és az angol nyelvet beszélnéd?
Milyen más kellene még és mihez kezdenél vele?

Túlságosan lebecsülöd a tudásodat.

Nézz körül magad körül. A világ egyáltalán nincs tele zsenikkel. Ne gondold, hogy a világot kell megváltanod...


hát azért svájcba nem ártana még olasz meg francia szerintem, sosem lehet elég nyelvet tudni. én nagyon sok zsenit ismerek amúgy főleg így a bmen szóval lehet kicsit más a perspektívám. simán csak nem érzem úgy hogy bármilyen különleges tudással rendelkeznék amivel ott KITŰNHETNÉK a többi mérnök közül
Go Back To Magyar Topic List
Prev1411241134114411541165001Next
Closed New Topic New Poll