Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Feb 2015 20:23)
ja csak svájcban a 2 nyelv az nem 2 nyelv, mert a német az alap, a magyar meg irreleváns, ez a BALY. míg itthon talán még nagyra tarthatják a 2 extra populáris nyelvet
Na és ha Svájcban csak a helyi és az angol nyelvet beszélnéd?
Milyen más kellene még és mihez kezdenél vele?
Túlságosan lebecsülöd a tudásodat.
Nézz körül magad körül. A világ egyáltalán nincs tele zsenikkel. Ne gondold, hogy a világot kell megváltanod...