d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1410841094110411141125001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 18 2015 03:39pm
Quote (llllllllllll @ 18 Feb 2015 23:17)
nálam is kibaszta a biztosítékot
hol leszel?
én harmadikon, a 101-hez közeli szárnyban


külön tetszik a függöny nélküli teljes falas ablak (üvegfal inkább, mint ablak).
élmény lesz ott dolgozni a kirakatban, mintha valaki kurvák lennénk.
Meg majd besüt a nap a monitorra, isteni lesz.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 18 2015 03:40pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2015 03:46pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 18 2015 09:39pm)
külön tetszik a függöny nélküli teljes falas ablak (üvegfal inkább, mint ablak).
élmény lesz ott dolgozni a kirakatban, mintha valaki kurvák lennénk.
Meg majd besüt a nap a monitorra, isteni lesz.


mindenkinek ki van vele a töke
mentorom anno azért lobbizott, hogy ne kelljen átmennünk :rofl:
de már el van döntve

1. üvegfal, semmi sötétítő (ilyen külső nagy egészépületes redőny van, ami nem bírja a szelet [rofl] és vagy az egész emeletet elsötétítjük vagy semmit)
2. minden kibaszott szürke. ment valami szürke 50 árnyalata poén is
3. kantin kicsi. nem fogunk elférni, elvileg külön mennek majd le a részlegek, ami fos, mert én 11kor már éhenhalok. ja és külön épületben van (eddig is úgy volt nekünk, de volt átjáró. most nincs)
4. egy szinten vagyunk az összes nagyfőnökkel ... ami biztos jó :D
5. kicsi asztalok, kevés hely
6. egy légtérben félmillió ember

áh nem tudom...majd meglátjuk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 18 2015 03:57pm
Quote (llllllllllll @ 18 Feb 2015 23:46)
mindenkinek ki van vele a töke
mentorom anno azért lobbizott, hogy ne kelljen átmennünk :rofl:
de már el van döntve


Mindenki ezért lobbizott és nyilván nem fog üresen állni az egész új központ...

A nem lesz kávézó is elég kibaszás... (a mostani is megszűnik)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2015 04:03pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 18 2015 09:57pm)
Mindenki ezért lobbizott és nyilván nem fog üresen állni az egész új központ...

A nem lesz kávézó is elég kibaszás... (a mostani is megszűnik)


hát majd átjárunk 101-be a HR-es lánykákhoz :wub:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 18 2015 04:05pm
Quote (llllllllllll @ 19 Feb 2015 00:03)
hát majd átjárunk 101-be a HR-es lánykákhoz :wub:


Szoktam látni néha csinos lányokat, de annyira nincsen sok.
Ott kint a forgóajtón kívül (talán Z épület), na ott van 1-2 jó.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 18 2015 04:31pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 18 2015 10:39pm)
külön tetszik a függöny nélküli teljes falas ablak (üvegfal inkább, mint ablak).
élmény lesz ott dolgozni a kirakatban, mintha valaki kurvák lennénk.
Meg majd besüt a nap a monitorra, isteni lesz.


Informatikai sulimban üvegfal volt mindenhol a mosdok kivetelevel, lehetö leghülyebb tervezes amit valaha lattam. Ha szar az idö egesz nap latod es csak rontja a hangulatod, ha jo akkor meg szetaszalodsz.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 19 2015 12:53am
Tfw nem tudom eldonteni h a szemben ulo kancsal figura nekem beszel vagy maganak
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 19 2015 12:55am
Quote (szabika @ Feb 19 2015 07:53am)
Tfw nem tudom eldonteni h a szemben ulo kancsal figura nekem beszel vagy maganak


Mert mit mond
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 19 2015 12:58am
Quote (anyd @ 19 Feb 2015 07:55)
Mert mit mond


"addig rángatom a fitymádat amíg nem sikítasz"
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 19 2015 01:17am
Quote (anyd @ Feb 19 2015 07:55am)
Mert mit mond


Ruszkik visszatertek and stuff
Go Back To Magyar Topic List
Prev1410841094110411141125001Next
Closed New Topic New Poll