Quote (CyberPunk666 @ Feb 18 2015 09:39pm)
külön tetszik a függöny nélküli teljes falas ablak (üvegfal inkább, mint ablak).
élmény lesz ott dolgozni a kirakatban, mintha valaki kurvák lennénk.
Meg majd besüt a nap a monitorra, isteni lesz.
mindenkinek ki van vele a töke
mentorom anno azért lobbizott, hogy ne kelljen átmennünk

de már el van döntve
1. üvegfal, semmi sötétítő (ilyen külső nagy egészépületes redőny van, ami nem bírja a szelet [rofl] és vagy az egész emeletet elsötétítjük vagy semmit)
2. minden kibaszott szürke. ment valami szürke 50 árnyalata poén is
3. kantin kicsi. nem fogunk elférni, elvileg külön mennek majd le a részlegek, ami fos, mert én 11kor már éhenhalok. ja és külön épületben van (eddig is úgy volt nekünk, de volt átjáró. most nincs)
4. egy szinten vagyunk az összes nagyfőnökkel ... ami biztos jó

5. kicsi asztalok, kevés hely
6. egy légtérben félmillió ember
áh nem tudom...majd meglátjuk