Quote (bajcli @ Aug 4 2020 09:08pm)
ilyen ertelmesebb flight simmel nem jatszottam meg, de pl ace combatban vagy gta5ben sokkal jobb erzes kontrollerrel repkedni, mint kb+mousezal, szoval ha nem vagy ilyen megrogzott kontrollerellenes, en mindenkeppen megprobalnam
MS flight simet baromira varom en is :drool:
meg soha nem probaltam hasonlo jatekot, talan gyerekkoromban, de hat azok kicsit masok voltak ( talan egyszeruek )
C64 miatt nem idegen a joystick, valahogy el tudom kepzelni, hogy jo poen lehet
--
Lakástéma
Ingatlanos áraknál mennyire lehet alkudozni? ( kurvára utálok, de azt is nagyon jól látom, hogy a fele hiéna bandának néz ki )
Nem igazán hiányzott ezekben az időkben, de ezt dobta a gép.
Hazaköltözni pár nap gondolkozás után nincs 'kedvem' ( valahol, kudarcként élném meg, ugyanakkor büszke vagyok, hogy mindent egyedül oldottam meg a családommal ellentétben ), hátszélként ez az egyetlen opcióm. Az egyetlen pro, hogy havi 120k-t meg tudok nagyjából spórolni ezzel a húzással.