d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1410641074108410941104765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 3 2020 02:50am
Quote (Genthor @ 3 Aug 2020 00:22)
Hogy az istenbe tudod játszani ilyen méretben? Kiég a szemem.


ablakban játszom csak a screenshot szét stretcheli
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 3 2020 10:34pm
Munkahelyen van egy csaj, 13 honapja elment szülesi szabadsagra, azota nem lattam. Tegnap megneztem nalunk dolgozik-e meg, szüles utan kivett fel ev nem fizetett szabadsagot, utana felment 60rol 100%-ra, dolgozott ket napot, es azota betegszabadsagon van. Mar ertem hogy miert nincs sose penze a cegnek, jo lenne megszabadulni ilyen piocaktol.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 3 2020 11:54pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2020 06:34)
Munkahelyen van egy csaj, 13 honapja elment szülesi szabadsagra, azota nem lattam. Tegnap megneztem nalunk dolgozik-e meg, szüles utan kivett fel ev nem fizetett szabadsagot, utana felment 60rol 100%-ra, dolgozott ket napot, es azota betegszabadsagon van. Mar ertem hogy miert nincs sose penze a cegnek, jo lenne megszabadulni ilyen piocaktol.


:D :D

ismeros a szitu

hozzank multheten jott vissza egy csaj akit 9 honapja nem lattam, el is felejtettem hogy nalunk dolgozott
volt egy org change par honapja ahol mindenkit atszerveztek kulonbozo departmenekbe aztan gondoltam a csajt is, es csak bejott hogy koszonjon

kerdezte milyen a department amiben dolgozom, ecseteltem neki minden negativumot amit tudtam aztan kiderult hogy o is itt dolgozik :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 4 2020 12:15am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2020 06:34)
Munkahelyen van egy csaj, 13 honapja elment szülesi szabadsagra, azota nem lattam. Tegnap megneztem nalunk dolgozik-e meg, szüles utan kivett fel ev nem fizetett szabadsagot, utana felment 60rol 100%-ra, dolgozott ket napot, es azota betegszabadsagon van. Mar ertem hogy miert nincs sose penze a cegnek, jo lenne megszabadulni ilyen piocaktol.


es akkor a nok nem ertik, hogy miert keresnek kevesebbet + miert nehezebb munkat talalniuk
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 4 2020 11:23am


beszallok en is a buliba, trap ofc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2020 11:24am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 4 Aug 2020 19:23)
https://i.imgur.com/ObCcq29.png

beszallok en is a buliba, trap ofc


hány centis a fasza?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 4 2020 11:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Aug 2020 19:24)
hány centis a fasza?


anny mint az energym ofc
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 4 2020 01:08pm
Quote (ecnebketto @ 2 Aug 2020 19:54)
nekem bejövős ez a flight simulator ms-től, valaki játszik hasonlóakkal? érdemes venni kontrollert hozzá?


ilyen ertelmesebb flight simmel nem jatszottam meg, de pl ace combatban vagy gta5ben sokkal jobb erzes kontrollerrel repkedni, mint kb+mousezal, szoval ha nem vagy ilyen megrogzott kontrollerellenes, en mindenkeppen megprobalnam

MS flight simet baromira varom en is :drool:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2020 02:06pm
Quote (ecnebketto @ 2 Aug 2020 19:54)
nekem bejövős ez a flight simulator ms-től, valaki játszik hasonlóakkal? érdemes venni kontrollert hozzá?


en csak star citizenben repkedek neha controllerrel, jobb feel mint eger keyboard imo
marmint joysticket hasznalok

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 4 2020 02:16pm
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Aug 5 2020 05:38am
Quote (bajcli @ Aug 4 2020 09:08pm)
ilyen ertelmesebb flight simmel nem jatszottam meg, de pl ace combatban vagy gta5ben sokkal jobb erzes kontrollerrel repkedni, mint kb+mousezal, szoval ha nem vagy ilyen megrogzott kontrollerellenes, en mindenkeppen megprobalnam

MS flight simet baromira varom en is :drool:


meg soha nem probaltam hasonlo jatekot, talan gyerekkoromban, de hat azok kicsit masok voltak ( talan egyszeruek )
C64 miatt nem idegen a joystick, valahogy el tudom kepzelni, hogy jo poen lehet

--

Lakástéma
Ingatlanos áraknál mennyire lehet alkudozni? ( kurvára utálok, de azt is nagyon jól látom, hogy a fele hiéna bandának néz ki )
Nem igazán hiányzott ezekben az időkben, de ezt dobta a gép.
Hazaköltözni pár nap gondolkozás után nincs 'kedvem' ( valahol, kudarcként élném meg, ugyanakkor büszke vagyok, hogy mindent egyedül oldottam meg a családommal ellentétben ), hátszélként ez az egyetlen opcióm. Az egyetlen pro, hogy havi 120k-t meg tudok nagyjából spórolni ezzel a húzással.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1410641074108410941104765Next
Add Reply New Topic New Poll