Quote (jarabekg @ Aug 2 2020 02:30pm)
amugy nehez ez
nem akarom megszakerteni, hogy hol csuszott felre az egesz, az biztos, hogy alapbol sokkal kevesebb idot toltok en is altalaban jspn, mivel mar nem tradelek, igy a subon is kevesebb idot toltok el
egy biztos, content sincs mar, amiert erdemes ide feljonni, az egyetlen dolog amit tehetunk a megmenteseert, az, ha emberek veszik az effortot es csinalnak erdemes contentet spamon felul
amikor megynitottam a wt topicot, olyan arcok is visszajottek meg kedvetkaptak, akiknek mar egyaltalan nincs kedve felszallni a mikor-tunderke vonatra
Ha tobb ember van itt, tobb ember kap kedvet a postolashoz, tok mas temakban is, mint a gaming, es van mirol beszelgetni
jarika a hunsub megmentoje