d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1410441054106410741084765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Aug 2 2020 02:30am
tudja valaki, hogy ki ez?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 2 2020 02:38am
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ 2 Aug 2020 10:30)
tudja valaki, hogy ki ez?


igen, joey + senee + rici is hasznalja azt az accot
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Aug 2 2020 03:30am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 2 2020 10:38am)
igen, joey + senee + rici is hasznalja azt az accot


:zzz:
Member
Posts: 38
Joined: Jun 28 2020
Gold: 0.00
Aug 2 2020 03:42am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 2 2020 08:39am)
kosz senee, miattad halt meg a forum
meg veletlenul se amiatt, hogy normalis embereknek csaladjuk munkajuk van, es szimplan kinottek ebbol a forumbol + jatekokbol, csak par visszamaradott (pl=en) van meg itt, ujak meg nem dugjak ide a kepuket, nekik mar reddit/discord van discussra.



ezek szar ervek

nem lett tul sok embernek csaladja itt olyan ertelemben hogy gyerekkel kene foglalkoznia es ezert nincs ideje masra
munka akkor se akadalyozott meg senkit hogy aktiv legyen amikor meg aktiv volt a forum illetve mar akkoris volt csomo 25-30+os ember
a legtobben ugyanugy jatszanak meg azota, abbol nem no csak ugy ki az ember
plusz az emberek nagyresze azota is ittvan es lurkol, csak eppen alig postol mert nincs ertelme

a volt aktiv userek 20%a lehet kb aki mar fel se nez a forumra

This post was edited by ciganyeletszamit on Aug 2 2020 03:54am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 2 2020 03:59am
Quote (ciganyeletszamit @ 2 Aug 2020 11:42)
ezek szar ervek

nem lett tul sok embernek csaladja itt olyan ertelemben hogy gyerekkel kene foglalkoznia es ezert nincs ideje masra
munka akkor se akadalyozott meg senkit hogy aktiv legyen amikor meg aktiv volt a forum illetve mar akkoris volt csomo 25-30+os ember
a legtobben ugyanugy jatszanak meg azota, abbol nem no csak ugy ki az ember
plusz az emberek nagyresze azota is ittvan es lurkol, csak eppen alig postol mert nincs ertelme

a volt aktiv userek 20%a lehet kb aki mar fel se nez a forumra


van ideje, de messze nem annyi
azert kicsit mas napi 8-9-10 orat dolgozni, ha egyedul laksz, akkor fozni, takaritani, bevasarolni, stb
azert suli mellett 2-3 korul otthon voltal, nem neked kellett mindent megoldani, mert ottvolt anyad apad testvered stb
ha ehhez jon akar 1 feleseg/gf, azzal se art foglalkozni, maris hirtelen toredek annyi idod van.
es ha toredek annyi idod van, lehet nem marad idod jspre. nem mondom, hogy mki ilyen, de azert biztos akad ilyen ember is.
azt se felejtsuk el, hogy ez D2jsp, tehat diablo2 miatt jart ide az emberek resze az elejen. van aki d2 nelkul is ittragadt. van aki meg nem.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Aug 2 2020 04:00am
Member
Posts: 38
Joined: Jun 28 2020
Gold: 0.00
Aug 2 2020 04:09am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 2 2020 11:59am)
van ideje, de messze nem annyi
azert kicsit mas napi 8-9-10 orat dolgozni, ha egyedul laksz, akkor fozni, takaritani, bevasarolni, stb
azert suli mellett 2-3 korul otthon voltal, nem neked kellett mindent megoldani, mert ottvolt anyad apad testvered stb
ha ehhez jon akar 1 feleseg/gf, azzal se art foglalkozni, maris hirtelen toredek annyi idod van.
es ha toredek annyi idod van, lehet nem marad idod jspre. nem mondom, hogy mki ilyen, de azert biztos akad ilyen ember is.
azt se felejtsuk el, hogy ez D2jsp, tehat diablo2 miatt jart ide az emberek resze az elejen. van aki d2 nelkul is ittragadt. van aki meg nem.



nem

ez egyaltalan nem magyarazza a forum kihalasat, egyreszt amikor aktiv volt a sub akkoris volt mar csomo mindenkinek munkaja/gfje masreszt akkor se d2zott mar szinte senki sot csomoan nem is jatszottak semmivel.

es mint korabban leirtam kb 20% az aki tenylegesen lemorzsolodott 10 ev alatt, a tobbi ember visszajar lurkolni

en irtam hogy ez csak egy teoria, biztos vannak mas lehetseges magyarazatok is, de ez a szerinted legkezenfekvobb valasz pont nem magyarazza ha 1 kicsit jobban belegondolsz

This post was edited by ciganyeletszamit on Aug 2 2020 04:13am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 2 2020 04:19am
csaladom van ezert nincs 30 masodpercem 1 nap se ideszarni valamit erre a fos forumra
nemtom hogy gondoljak komolyan ezt az ervet az emberek
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 2 2020 04:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Aug 2020 12:19)
csaladom van ezert nincs 30 masodpercem 1 nap se ideszarni valamit erre a fos forumra
nemtom hogy gondoljak komolyan ezt az ervet az emberek


hat aki 30mp alatt postol, annak mondjuk nem sok ertelme van tbh
Member
Posts: 38
Joined: Jun 28 2020
Gold: 0.00
Aug 2 2020 04:28am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 2 2020 12:21pm)
hat aki 30mp alatt postol, annak mondjuk nem sok ertelme van tbh



neked 10 mp is eleg szokott lenni
Member
Posts: 38
Joined: Jun 28 2020
Gold: 0.00
Aug 2 2020 04:48am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 2 2020 12:21pm)
hat aki 30mp alatt postol, annak mondjuk nem sok ertelme van tbh



de amugy igazad van, beni pl anno azt irta hogy azert nem jar mar ide mert ‘csak a spam megy’

te pedig ha jol emlekszem a fo ertelmetlen spammer voltal eveken at es sokan anyaztak is teged miatta

tobb faktorra visszavezetheto a forum halala de ezeknek biztos volt benne resze

szoval ugy is fogalmazhatunk hogy a forumot nagyreszt egyes userek nagyon dominans autizmusa vitte a halal szelere, mivel itt ha valami zavar az egyetlen dolog amit tehetsz hogy elmesz

This post was edited by ciganyeletszamit on Aug 2 2020 04:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1410441054106410741084765Next
Add Reply New Topic New Poll