d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1410441054106410741085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 18 2015 04:13am
Quote (llllllllllll @ Feb 18 2015 10:11am)
jó, hát megsütöm, aztán ha úgy érzem valami baja van akkor nem eszem meg


gondolj arra h vannak emberek akik a kukából esznek
hogy örülnének a koszos kezeikkel azoknak a SÜLT csirkefalatkáknak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2015 04:17am
Quote (Senee @ Feb 18 2015 10:13am)
gondolj arra h vannak emberek akik a kukából esznek
hogy örülnének a koszos kezeikkel azoknak a SÜLT csirkefalatkáknak


attól még nem akarok semmi szart elkapni
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 18 2015 04:23am
Quote (Senee @ Feb 18 2015 11:09am)
mondjuk lefagyva hiába szagolgassa.. :xd de épp ez bizonyicsa, hogy jó; fagyasztóban nem szaglik meg ergo nem romlik meg


kiolvasztás után...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 18 2015 04:39am
Quote (lacketto @ Feb 18 2015 10:23am)
kiolvasztás után...


ja mondjuk kiolvasztás.. xd
anya nekem épp ezért úgy szokta, hogy előre panírozva rakja el és nekem csak sütni kell :o)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 18 2015 04:56am
Quote (Senee @ 18 Feb 2015 11:39)
ja mondjuk kiolvasztás.. xd
anya nekem épp ezért úgy szokta, hogy előre panírozva rakja el és nekem csak sütni kell :o)



Meg jo h szakacs vagy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 18 2015 05:08am
Quote (GoreKnight9 @ Feb 18 2015 10:56am)
Meg jo h szakacs vagy


de anya meg szeret
hagyom magam

annál több időm marad legalább játszani
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 18 2015 06:19am
Quote (Senee @ 18 Feb 2015 12:08)
de anya meg szeret
hagyom magam

annál több időm marad legalább játszani



Protip:anyad nem fog orokke elni, kezdj vmit az eleteddel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 18 2015 06:29am
majdnem beszartam, de sikerült időben hazaérnem

egy kis finganom kellett, de beszartam sajnos volt :s
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 18 2015 06:33am
Quote (RRC @ Feb 18 2015 01:29pm)
majdnem beszartam, de sikerült időben hazaérnem

egy kis finganom kellett, de beszartam sajnos volt :s


????
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 18 2015 06:36am
Quote (jarabekg @ 18 Feb 2015 13:33)
????



Szaros kezzel gepelte be
Go Back To Magyar Topic List
Prev1410441054106410741085001Next
Closed New Topic New Poll