☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
4104
4105
4106
4107
4108
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 727934
Replies: 50000
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#41051
Feb 18 2015 04:13am
Quote (llllllllllll @ Feb 18 2015 10:11am)
jó, hát megsütöm, aztán ha úgy érzem valami baja van akkor nem eszem meg
gondolj arra h vannak emberek akik a kukából esznek
hogy örülnének a koszos kezeikkel azoknak a SÜLT csirkefalatkáknak
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#41052
Feb 18 2015 04:17am
Quote (Senee @ Feb 18 2015 10:13am)
gondolj arra h vannak emberek akik a kukából esznek
hogy örülnének a koszos kezeikkel azoknak a SÜLT csirkefalatkáknak
attól még nem akarok semmi szart elkapni
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#41053
Feb 18 2015 04:23am
Quote (Senee @ Feb 18 2015 11:09am)
mondjuk lefagyva hiába szagolgassa.. :xd de épp ez bizonyicsa, hogy jó; fagyasztóban nem szaglik meg ergo nem romlik meg
kiolvasztás után...
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#41054
Feb 18 2015 04:39am
Quote (lacketto @ Feb 18 2015 10:23am)
kiolvasztás után...
ja mondjuk kiolvasztás.. xd
anya nekem épp ezért úgy szokta, hogy előre panírozva rakja el és nekem csak sütni kell :o)
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#41055
Feb 18 2015 04:56am
Quote (Senee @ 18 Feb 2015 11:39)
ja mondjuk kiolvasztás.. xd
anya nekem épp ezért úgy szokta, hogy előre panírozva rakja el és nekem csak sütni kell :o)
Meg jo h szakacs vagy
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#41056
Feb 18 2015 05:08am
Quote (GoreKnight9 @ Feb 18 2015 10:56am)
Meg jo h szakacs vagy
de anya meg szeret
hagyom magam
annál több időm marad legalább játszani
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#41057
Feb 18 2015 06:19am
Quote (Senee @ 18 Feb 2015 12:08)
de anya meg szeret
hagyom magam
annál több időm marad legalább játszani
Protip:anyad nem fog orokke elni, kezdj vmit az eleteddel
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#41058
Feb 18 2015 06:29am
majdnem beszartam, de sikerült időben hazaérnem
egy kis finganom kellett, de beszartam sajnos volt :s
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#41059
Feb 18 2015 06:33am
Quote (RRC @ Feb 18 2015 01:29pm)
majdnem beszartam, de sikerült időben hazaérnem
egy kis finganom kellett, de beszartam sajnos volt :s
????
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#41060
Feb 18 2015 06:36am
Quote (jarabekg @ 18 Feb 2015 13:33)
????
Szaros kezzel gepelte be
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4104
4105
4106
4107
4108
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact