Quote (Senee @ 18 Feb 2015 11:16)
kevés rajta a hús meg az is csontok közé rejtve összevissza
csirkemell meg nem rossz ha vékony de ha vastagon van megsütve akkor meg olyan száraz mint a sivatag
csirkecombot meg kb elrontani se lehet
a bunda mikor beleharapsz és foik a jókis lé húslé
Azert mert szarul sutik, ha a csirkemellet vekonyan lisztel bedorzsolod, de tenyleg csak nagyon vekonyan, hogy ne csomosodjon rajta, akkor az kepez egy vekony reteget rajta, ami benttartja a 'zsirt' (vizet). Meg nagyon forro sutoben, nagyon hirtelen kell sutni egy kerget ra, gyorsan fordítva rajta, hogy minden oldala pirulasig suljon lehetoleg az elso forditasnal, aztan utana vissza lightos tuzre meg par percet es omlos marad a kozepe, a szele pedig finom ropogos lesz. Meg pacolni is ugy szoktak sokan, hogy fuszerek, stb, megvajazva, amit akarsz es egy folpackba, mint egy szaloncukrot, feltekered, hogy ne szaradjon ki, ameddig pacolodik.