d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1410341044105410641075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2015 02:22am
Quote (Senee @ Feb 18 2015 07:42am)
tegnap az a gyorsfagyasztott rántott csirkecomb meglepően elég jó volt


pont akartam kérdezni, hogy milyen lett

nekem ma csirkemellet kellene sütnöm, de kicsit be vagyok fosva, mert egy nappal azelőtt fagyasztottam le, hogy leárt volna, aztán eltelt egy hét tegnap kivettem a mélyhűtőből
meg merjem sütni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 18 2015 02:22am
Quote (Senee @ 18 Feb 2015 09:42)
tegnap az a gyorsfagyasztott rántott csirkecomb meglepően elég jó volt



Nem szeretem a csontos husokat, fagyasztott foleg nn
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 18 2015 02:25am
Quote (llllllllllll @ Feb 18 2015 08:22am)
pont akartam kérdezni, hogy milyen lett

nekem ma csirkemellet kellene sütnöm, de kicsit be vagyok fosva, mert egy nappal azelőtt fagyasztottam le, hogy leárt volna, aztán eltelt egy hét tegnap kivettem a mélyhűtőből
meg merjem sütni?


semmi baja nincs imo

Quote (RRC @ Feb 18 2015 08:22am)
Nem szeretem a csontos husokat, fagyasztott foleg nn


en a csikecombot szeretem nagyon
a szárnyat nem abba összevissza vannak a csontikák
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 18 2015 02:36am
Quote (llllllllllll @ Feb 18 2015 09:22am)
pont akartam kérdezni, hogy milyen lett

nekem ma csirkemellet kellene sütnöm, de kicsit be vagyok fosva, mert egy nappal azelőtt fagyasztottam le, hogy leárt volna, aztán eltelt egy hét tegnap kivettem a mélyhűtőből
meg merjem sütni?


Ofc semmi baja, mélyhűtőben nem tud megromlani rohadni vagy ikyesmi
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 18 2015 02:40am
Quote (Senee @ 18 Feb 2015 10:25)
semmi baja nincs imo



en a csikecombot szeretem nagyon
a szárnyat nem abba összevissza vannak a csontikák


A csirkeszarny pedig n1 kaja. De abbol csak az a jo ami valoban csirke es nem oreg allatbol van. Amin vekony a bor meg.

Am en is csirkemellet sutok ma. Lehet rantom en is dunno. Bar lehet majat is dobok hozza meg repa porso es rizseshus.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 18 2015 03:16am
Quote (Baleee @ Feb 18 2015 08:40am)
A csirkeszarny pedig n1 kaja. De abbol csak az a jo ami valoban csirke es nem oreg allatbol van. Amin vekony a bor meg.

Am en is csirkemellet sutok ma. Lehet rantom en is dunno. Bar lehet majat is dobok hozza meg repa porso es rizseshus.


kevés rajta a hús meg az is csontok közé rejtve összevissza
csirkemell meg nem rossz ha vékony de ha vastagon van megsütve akkor meg olyan száraz mint a sivatag

csirkecombot meg kb elrontani se lehet
a bunda mikor beleharapsz és foik a jókis lé húslé
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 18 2015 04:06am
Quote (llllllllllll @ Feb 18 2015 09:22am)
pont akartam kérdezni, hogy milyen lett

nekem ma csirkemellet kellene sütnöm, de kicsit be vagyok fosva, mert egy nappal azelőtt fagyasztottam le, hogy leárt volna, aztán eltelt egy hét tegnap kivettem a mélyhűtőből
meg merjem sütni?


simán de én mindig meg szoktam szagolni
ha lefagyasztod akkor 2-3 hónapig eláll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 18 2015 04:09am
Quote (lacketto @ Feb 18 2015 10:06am)
simán de én mindig meg szoktam szagolni
ha lefagyasztod akkor 2-3 hónapig eláll


mondjuk lefagyva hiába szagolgassa.. :xd de épp ez bizonyicsa, hogy jó; fagyasztóban nem szaglik meg ergo nem romlik meg
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 18 2015 04:09am
Quote (Senee @ 18 Feb 2015 11:16)
kevés rajta a hús meg az is csontok közé rejtve összevissza
csirkemell meg nem rossz ha vékony de ha vastagon van megsütve akkor meg olyan száraz mint a sivatag

csirkecombot meg kb elrontani se lehet
a bunda mikor beleharapsz és foik a jókis lé húslé


Azert mert szarul sutik, ha a csirkemellet vekonyan lisztel bedorzsolod, de tenyleg csak nagyon vekonyan, hogy ne csomosodjon rajta, akkor az kepez egy vekony reteget rajta, ami benttartja a 'zsirt' (vizet). Meg nagyon forro sutoben, nagyon hirtelen kell sutni egy kerget ra, gyorsan fordítva rajta, hogy minden oldala pirulasig suljon lehetoleg az elso forditasnal, aztan utana vissza lightos tuzre meg par percet es omlos marad a kozepe, a szele pedig finom ropogos lesz. Meg pacolni is ugy szoktak sokan, hogy fuszerek, stb, megvajazva, amit akarsz es egy folpackba, mint egy szaloncukrot, feltekered, hogy ne szaradjon ki, ameddig pacolodik.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2015 04:11am
Quote (lacketto @ Feb 18 2015 10:06am)
simán de én mindig meg szoktam szagolni
ha lefagyasztod akkor 2-3 hónapig eláll


jó, hát megsütöm, aztán ha úgy érzem valami baja van akkor nem eszem meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1410341044105410641075001Next
Closed New Topic New Poll