Quote (jarabekg @ 17 Feb 2015 20:17)
projektmenedzser gyakornok mind a kettő
csak az egyik IT meg K+F szektor, másik meg reklámanyagot gyártó cégnél... csak az elsőre tegnapig lehetett jelentkezni, nyilván menőbb lett volna
de itt meg kapok mobilt laptopot, lehet majd céges autót is vezetni kell (B-s jogsit kérnek) meg pénzt is adnak... meglátjuk mi lesz, az még csak 4.-5. hely ahova jelentkezek, és a CV-m is egyre pofásabb, majd lesz ami lesz ^^
Minden ITs szakember lenézi / megveti az olyan projektmanagert akinek fingja nincs a vállalati informatikáról (értsd: nem volt legalább 5 évig fejlesztő / valamilyen OS, DB, APP support pozicióban) de azért GL mert jobb helyeken 1 milla fölötti fizut el lehet érni vele ungarisztánban is.
This post was edited by ace07 on Feb 17 2015 04:21pm