d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1410141024103410441055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 17 2015 03:17pm
Quote (jarabekg @ 17 Feb 2015 23:16)
félnék bemenni olyan interviewra, ahol megkerdeznek, hogy
-nemet nylevtudas?
-non, monsieur
-köszönjök az interviewt


interviewt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 17 2015 03:18pm
Quote (jarabekg @ 17 Feb 2015 23:16)
félnék bemenni olyan interviewra, ahol megkerdeznek, hogy
-nemet nylevtudas?
-non, monsieur
-köszönjök az interviewt


Most látom, hogy totál megváltozott a kiírás :D
Régen sokkal lazább volt...

Amúgy angol és/vagy német kell.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2015 03:24pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 17 2015 10:18pm)
Most látom, hogy totál megváltozott a kiírás :D
Régen sokkal lazább volt...

Amúgy angol és/vagy német kell.


Kiváló eredménnyel befejezett egyetemi tanulmányok (Msc, MA vagy korábbi hagyományos öt éves) vagy posztgraduális képzés műszaki, mérnöki vagy gazdasági szakterületen. Eddigi pályafutásod tartalmaz releváns munkatapasztalatokat és legalább 6 hónap hosszú külföldi tartózkodást is. Amit ezen kívül még elvárunk:

sosem éreztem volna hogy ez rám vonatkozik ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 17 2015 03:25pm
Quote (jarabekg @ Feb 17 2015 10:24pm)
Kiváló eredménnyel befejezett egyetemi tanulmányok (Msc, MA vagy korábbi hagyományos öt éves) vagy posztgraduális képzés műszaki, mérnöki vagy gazdasági szakterületen. Eddigi pályafutásod tartalmaz releváns munkatapasztalatokat és legalább 6 hónap hosszú külföldi tartózkodást is. Amit ezen kívül még elvárunk:

sosem éreztem volna hogy ez rám vonatkozik ^^


Ez szabikának való
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 17 2015 04:09pm
Anneke meg Arjen milyen gecijo akusztikus koncertet tartottak omg. Larszott, hogy ok is elveztek. Anneke valami hihetetlen cute volt. A zenek meg awwww man. Annyira jok voltak remelem lesz belole felvetel normalis a turne utan. Harom uj albumos szamot jatszottak amibol eddig csak rgy volt a neten fellelheto. Brutalisan jo koncert volt.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 17 2015 04:21pm
Quote (jarabekg @ 17 Feb 2015 20:17)
projektmenedzser gyakornok mind a kettő

csak az egyik IT meg K+F szektor, másik meg reklámanyagot gyártó cégnél... csak az elsőre tegnapig lehetett jelentkezni, nyilván menőbb lett volna

de itt meg kapok mobilt laptopot, lehet majd céges autót is vezetni kell (B-s jogsit kérnek) meg pénzt is adnak... meglátjuk mi lesz, az még csak 4.-5. hely ahova jelentkezek, és a CV-m is egyre pofásabb, majd lesz ami lesz ^^


Minden ITs szakember lenézi / megveti az olyan projektmanagert akinek fingja nincs a vállalati informatikáról (értsd: nem volt legalább 5 évig fejlesztő / valamilyen OS, DB, APP support pozicióban) de azért GL mert jobb helyeken 1 milla fölötti fizut el lehet érni vele ungarisztánban is.

This post was edited by ace07 on Feb 17 2015 04:21pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 17 2015 04:35pm
Olyan házi bbq szószt csináltam hogy csak na!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 17 2015 04:51pm
Quote (ace07 @ Feb 17 2015 10:21pm)
Minden ITs szakember lenézi / megveti az olyan projektmanagert akinek fingja nincs a vállalati informatikáról (értsd: nem volt legalább 5 évig fejlesztő / valamilyen OS, DB, APP support pozicióban) de azért GL mert jobb helyeken 1 milla fölötti fizut el lehet érni vele ungarisztánban is.


_junior_ manager
de igazad van btw
nálunk az lesz "manager" vagy inkább ilyen team lader aki tényleg legalább 5 évig fejlesztő volt és mindent kívülről vág már

This post was edited by llllllllllll on Feb 17 2015 04:52pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2015 05:00pm
Quote (ace07 @ Feb 17 2015 11:21pm)
Minden ITs szakember lenézi / megveti az olyan projektmanagert akinek fingja nincs a vállalati informatikáról (értsd: nem volt legalább 5 évig fejlesztő / valamilyen OS, DB, APP support pozicióban) de azért GL mert jobb helyeken 1 milla fölötti fizut el lehet érni vele ungarisztánban is.


lehúztam már pár évet mérnökin is, most is IT témájú gazdasági kutatást fogok csinálni, meg amúgy is elég karizmatikus vagyok, nem félek az emberek utálatától
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 17 2015 05:00pm
Quote (jarabekg @ 18 Feb 2015 00:00)
lehúztam már pár évet mérnökin is, most is IT témájú gazdasági kutatást fogok csinálni, meg amúgy is elég karizmatikus vagyok, nem félek az emberek utálatától


top kek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1410141024103410441055001Next
Closed New Topic New Poll