Quote (Senee @ 30 Jul 2020 15:14)
arra kényszerül, hogy kimenjen svájcba gazdagfaszokat szopkodni (és természetesen még beléjük is rúgsz, le is köpöd őket, hogy mocskos cigánykurvák, hát miért nem mentek el gyárba szalag mellé
arra kenyszerul?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
senki se kenyszerul ra.
tanulni kell es normalisan dolgozni + nem elvarni 8osztallyal havi 1millas netto fizetest. ilyen kibaszott egyszeru. no meg az igenyeket megfeleloen beloni.
van 1 tonna jol fizeto szakma, akar a mostani helyzetben is, de ahhoz tanulni kell, nem a picsadat mutogatni.
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 30 2020 10:26am