Quote (llllllllllll @ 17 Feb 2015 22:45)
viheted a feleségedet is, neki is biztosítanak szállást
én még gondolkodok rajta, ha sikerül koreába kiküldetnem magam
ha nem, akkor nem
Jah 2 év a "kiképzés" közben 3-4 telephelyen kell dolgozni.
Majd mindenhova rángatom szegényt, és mindenhol keres másik munkát?
Inkább csinálok egy gyereket, veszek egy házikót meg egy fasza gépet i7-es procival meg minden, és wowozok munka után. Este kefélek egyet az asszonnyal és alszom.
Nekem ennyi bőven elég.
Anyagi gondjaink kb sosem lesznek, ha valami nagyon nagy dolog nem történik.
Ilyen 3-4 hónapos kiküldetés nekem jó (de csak ha muszáj), de ha én innen hosszabb időre elmegyek, akkor végleg és egy helyre, nem össze-vissza.
Utálok költözni, meg nyaralni sem szeretek 3-4 napnál hosszabban. 4 nap után már nem tudok aludni a saját ágyam és cuccaim nélkül kb...
Nem szeretek máshol lenni, mint itthon.
inb4 autizmus/10