d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1410041014102410341045001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Feb 17 2015 01:52pm
Quote (jarabekg @ Feb 17 2015 08:58pm)
>tfw megint jelentkeztem gyakornoknak
>tfw lett volna egy másik olyan hely ami nagyon tetszett volna, de tegnap volt a jelentkezési határidő


de ha ezt vis írta volna
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 17 2015 01:58pm
Quote (jarabekg @ Feb 17 2015 07:38pm)
csak nagyon kevés lehetőség van


bosch?
ericson?

This post was edited by llllllllllll on Feb 17 2015 01:59pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 17 2015 02:17pm
Quote (jarabekg @ Feb 17 2015 08:17pm)
projektmenedzser gyakornok mind a kettő

csak az egyik IT meg K+F szektor, másik meg reklámanyagot gyártó cégnél... csak az elsőre tegnapig lehetett jelentkezni, nyilván menőbb lett volna

de itt meg kapok mobilt laptopot, lehet majd céges autót is vezetni kell (B-s jogsit kérnek) meg pénzt is adnak... meglátjuk mi lesz, az még csak 4.-5. hely ahova jelentkezek, és a CV-m is egyre pofásabb, majd lesz ami lesz ^^


nem ertem a ceges laptoptol mobiltol kocsitol miert kell hasra esni

ceges laptop = ha munka van otthon is dolgoznod kell
ceges mobil = ha olyan a helyzet barmikor basztathatnak, plusz olvasnom kell a leveleimet, es egy draga okostelefont kell mindenhova magammal cihelni(bar ez utobbi lehet csak nekem teher)

a jelenlegi munkahelyemen ez annyira nem mutatkozik meg, de ettol fuggetlenul vigan ellenek egy asztali geppel ceges telefon nelkul is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 17 2015 02:34pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 17 Feb 2015 22:17)
nem ertem a ceges laptoptol mobiltol kocsitol miert kell hasra esni

ceges laptop = ha munka van otthon is dolgoznod kell
ceges mobil = ha olyan a helyzet barmikor basztathatnak, plusz olvasnom kell a leveleimet, es egy draga okostelefont kell mindenhova magammal cihelni(bar ez utobbi lehet csak nekem teher)

a jelenlegi munkahelyemen ez annyira nem mutatkozik meg, de ettol fuggetlenul vigan ellenek egy asztali geppel ceges telefon nelkul is


this.
Nálunk volt, akinek felajánlották, hogy hazaviheti a laptopját és közölte, hogy nem, mert ő otthon nem fog dolgozni PONT. :D


Quote (llllllllllll @ 17 Feb 2015 21:58)
bosch?
ericson?


Junior manager program...
Kiemelkedő tanulmányi eredmények ^^ gondolom nem a minden tárgyat harmadikra csinálok meg-re gondolnak, bár ez is kiemelkedő :D

Gondolkodtam a jelentkezésen, de ez az ilyen 1-2 év külföld elvette a kedvem tőle. Küldjék el más telephelyre hosszú távra, akinek két anyja van...
Max pár hónapot vállalnék be, de ilyen többször féléveket sose...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 17 2015 02:45pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 17 2015 08:34pm)
this.
Nálunk volt, akinek felajánlották, hogy hazaviheti a laptopját és közölte, hogy nem, mert ő otthon nem fog dolgozni PONT. :D




Junior manager program...
Kiemelkedő tanulmányi eredmények ^^ gondolom nem a minden tárgyat harmadikra csinálok meg-re gondolnak, bár ez is kiemelkedő :D

Gondolkodtam a jelentkezésen, de ez az ilyen 1-2 év külföld elvette a kedvem tőle. Küldjék el más telephelyre hosszú távra, akinek két anyja van...
Max pár hónapot vállalnék be, de ilyen többször féléveket sose...


viheted a feleségedet is, neki is biztosítanak szállást
én még gondolkodok rajta, ha sikerül koreába kiküldetnem magam
ha nem, akkor nem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2015 03:11pm
a junior managers program ugy emlekeztem felsofoku nemet+msct vegzett MERNOKOKnek van

nekem ez nn

kozgen amugy jok a jegyeim :)

e: nem vagyok hasraesve a laptoptol eg a telefontol, csak ez eleg ritka magyarorszagon heti 20 oras gyakornoknak

This post was edited by jarabekg on Feb 17 2015 03:12pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 17 2015 03:11pm
Quote (llllllllllll @ 17 Feb 2015 22:45)
viheted a feleségedet is, neki is biztosítanak szállást
én még gondolkodok rajta, ha sikerül koreába kiküldetnem magam
ha nem, akkor nem


Jah 2 év a "kiképzés" közben 3-4 telephelyen kell dolgozni.
Majd mindenhova rángatom szegényt, és mindenhol keres másik munkát?

Inkább csinálok egy gyereket, veszek egy házikót meg egy fasza gépet i7-es procival meg minden, és wowozok munka után. Este kefélek egyet az asszonnyal és alszom.
Nekem ennyi bőven elég.

Anyagi gondjaink kb sosem lesznek, ha valami nagyon nagy dolog nem történik.

Ilyen 3-4 hónapos kiküldetés nekem jó (de csak ha muszáj), de ha én innen hosszabb időre elmegyek, akkor végleg és egy helyre, nem össze-vissza.
Utálok költözni, meg nyaralni sem szeretek 3-4 napnál hosszabban. 4 nap után már nem tudok aludni a saját ágyam és cuccaim nélkül kb...
Nem szeretek máshol lenni, mint itthon.

inb4 autizmus/10
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 17 2015 03:13pm
Quote (jarabekg @ Feb 17 2015 10:11pm)
a junior managers program ugy emlekeztem felsofoku nemet+msct vegzett MERNOKOKnek van

nekem ez nn

kozgen amugy jok a jegyeim :)

e: nem vagyok hasraesve a laptoptol eg a telefontol, csak ez eleg ritka magyarorszagon heti 20 oras gyakornoknak


Engem diákmelóba vettek fel, kaptam mobilt meg laptopot, junoir sales manager pozició
nem nagy cucc
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 17 2015 03:14pm
Quote (jarabekg @ 17 Feb 2015 23:11)
a junior managers program ugy emlekeztem felsofoku nemet+msct vegzett MERNOKOKnek van

nekem ez nn

kozgen amugy jok a jegyeim :)


Nekem azt mondták, hogy minden progamot és állás meg lehet pályázni, ahol a feltételek felének megfelelsz :D
Ezt az egyik részleg vezetője mondta :D

Hónapokig nyitva vannak sokszor pozíciók. Akusztikus kéne hozzánk pl, nincs egy vállalható jelentkező sem, pedig kb bárkit felvennének már...

//e most látom totál átírták a feltételeket, eddig sokkal lazább volt :D

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 17 2015 03:16pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2015 03:16pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 17 2015 10:14pm)
Nekem azt mondták, hogy minden progamot és állás meg lehet pályázni, ahol a feltételek felének megfelelsz :D
Ezt az egyik részleg vezetője mondta :D

Hónapokig nyitva vannak sokszor pozíciók. Akusztikus kéne hozzánk pl, nincs egy vállalható jelentkező sem, pedig kb bárkit felvennének már...


félnék bemenni olyan interviewra, ahol megkerdeznek, hogy
-nemet nylevtudas?
-non, monsieur
-köszönjök az interviewt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1410041014102410341045001Next
Closed New Topic New Poll