d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1409941004101410241034765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 534
Joined: Apr 3 2020
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 30 2020 07:02am
ownolás kivédése. ha nem irtam volna be hogy nem olvasom el be lettem volna ownolva. shit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2020 07:14am
Quote (bamboo @ Jul 30 2020 02:16pm)
mindnyajunk kozul te vagy a legeloiteletesebb

Quote (bamboo @ Jul 30 2020 02:52pm)
ciganyimado faszkalap. Egyfolytaban ezt a fideszes szar szoveget skandalod mint egy tipikus nyugger, geciunalmas mar. Be vagyok oltva? Xd Mivel? Hogy huszadszorra lefideszeseztel amikor utalom a fideszt es soha nem szavaztam rajuk? En probaltam joban lenni veled de atmentel full retardba, en nemnagyon tudom ezt mar toleralni. Eleted legnagyobb tragediaja h nem ciganynak szulettel, bocs de en ruhellem oket.

nyilván én vagyok a legelőítéletesebb, mikor fröcsögsz itt cigányozva mintha azért szeretném őket mert cigányok, mintha bármi közük lenne hozzá, mintha romani=romanian lenne
ezért mondtam a based magyar mentalityt, mert azt se tudod kicsodák vagy mit csinálnak, csak fröcsögsz és a románt mint szitokszót használod
+most hozod fel a fideszesezést mikor gyakorlatilag szó se volt róla (ez is ilyen tipikus fideszes(TESSÉK, MOST SZÓ VAN RÓLA) terelés mikor épp olyanra térnek rá ami kényes)
lehet nem vagy még fideszes, de tökéletesen illesz az egysíkú, tajparaszt gondolkodásoddal a brigádjukba... lehet neked is csak azért savanyú a szőlő mert épp nem vagy benne a bizniszben, de ha csorgatnák a NER csilliárdokat akkor azért szívesen végignéznéd ahogy az ország fele kihal vagy épp arra kényszerül, hogy kimenjen svájcba gazdagfaszokat szopkodni (és természetesen még beléjük is rúgsz, le is köpöd őket, hogy mocskos cigánykurvák, hát miért nem mentek el gyárba szalag mellé)
ostoba tajparaszt

na, neked is megadom a lehetőséget egy frappáns alázásra; reagálj a buta agyaddal valami counter-butázást és érezd, hogy nyertél
im out te gyökér geci
Member
Posts: 534
Joined: Apr 3 2020
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 30 2020 07:15am
Quote (Senee @ Jul 30 2020 03:14pm)
nyilván én vagyok a legelőítéletesebb, mikor fröcsögsz itt cigányozva mintha azért szeretném őket mert cigányok, mintha bármi közük lenne hozzá, mintha romani=romanian lenne
ezért mondtam a based magyar mentalityt, mert azt se tudod kicsodák vagy mit csinálnak, csak fröcsögsz és a románt mint szitokszót használod
+most hozod fel a fideszesezést mikor gyakorlatilag szó se volt róla (ez is ilyen tipikus fideszes(TESSÉK, MOST SZÓ VAN RÓLA) terelés mikor épp olyanra térnek rá ami kényes)
lehet nem vagy még fideszes, de tökéletesen illesz az egysíkú, tajparaszt gondolkodásoddal a brigádjukba... lehet neked is csak azért savanyú a szőlő mert épp nem vagy benne a bizniszben, de ha csorgatnák a NER csilliárdokat akkor azért szívesen végignéznéd ahogy az ország fele kihal vagy épp arra kényszerül, hogy kimenjen svájcba gazdagfaszokat szopkodni (és természetesen még beléjük is rúgsz, le is köpöd őket, hogy mocskos cigánykurvák, hát miért nem mentek el gyárba szalag mellé)
ostoba tajparaszt

na, neked is megadom a lehetőséget egy frappáns alázásra; reagálj a buta agyaddal valami counter-butázást és érezd, hogy nyertél
im out te gyökér geci


arcod amikor egyszer majd rájössz hogy az egyetlen buta geci itt te voltál mindvégig:



This post was edited by 25centis on Jul 30 2020 07:19am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 30 2020 07:37am
Edes istenem, fasznak reagalok ra egyaltalan. Mintha egy fideszes nyuggerrel vitatkoznek.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 30 2020 08:01am
Quote (bamboo @ 30 Jul 2020 14:22)
Es a szememben nem vagy hasznos tagja a tarsadalomnak, sot kifejezetten kartekony vagy, az otvar lehuzo putriciganyok es x5-ossel kemenykedo kanjaikat tartod fenn, oket penzeled, mindezt raadasul duzzado mellel uvoltve


pont ezt akartam irni
kosz senee, hogy eltartod a kanciganyokat
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jul 30 2020 08:18am
azert kemeny hogy mindket "oldal" fideszesezi a masikat

orban az antijezus
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jul 30 2020 08:59am
Quote (SteelMeetsSteel @ Jul 30 2020 04:18pm)
azert kemeny hogy mindket "oldal" fideszesezi a masikat

orban az antijezus


en is meg a kaller is warnt kapott
kosz fidesz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 30 2020 09:02am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Jul 30 2020 04:59pm)
en is meg a kaller is warnt kapott
kosz fidesz


Az összes kallerezős postodat direktbe fogom reportolni ezentúl.

Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jul 30 2020 09:06am
Quote (-joey- @ Jul 30 2020 05:02pm)
Az összes kallerezős postodat direktbe fogom reportolni ezentúl.


shit, en azt hittem a csoveshugyozo az tul serto lenne, ugyhogy inkabb a kallert hasznalom
nem azokra kaptam a warnt egyebkent
3 post van a warn logomban de mindegyik rezsnek szolt

azt se ertem, hogy te most mire kaptal, mert tegnap pont nem te csinaltad a hisztit, de elfer

de ahogy latom sokrol nem maradtam le, meg mindig sena tunderkei a tema, szep munka
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 30 2020 09:08am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Jul 30 2020 05:06pm)
shit, en azt hittem a csoveshugyozo az tul serto lenne, ugyhogy inkabb a kallert hasznalom
nem azokra kaptam a warnt egyebkent
3 post van a warn logomban de mindegyik rezsnek szolt

azt se ertem, hogy te most mire kaptal, mert tegnap pont nem te csinaltad a hisztit, de elfer

de ahogy latom sokrol nem maradtam le, meg mindig sena tunderkei a tema, szep munka


Soon 100% m8
Go Back To Magyar Topic List
Prev1409941004101410241034765Next
Add Reply New Topic New Poll