d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1409941004101410241035001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 17 2015 09:44am




This post was edited by Baleee on Feb 17 2015 09:51am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 17 2015 10:20am
vettem a boltba zacskos fagyasztott rántott csirkecombot most sütöm :xd
mehet a wow
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 17 2015 10:24am
Quote (Baleee @ 17 Feb 2015 17:44)
https://38.media.tumblr.com/0231587ddc5beb044efa9901daa446aa/tumblr_n32mnmXtcy1ru5h8co1_500.gif
https://33.media.tumblr.com/91958536d1789b7980cc54378314caca/tumblr_njwuokjGq21qameb0o1_500.gif
https://41.media.tumblr.com/9aed45ba02845a490bce661929a53fd7/tumblr_njwweaNje01s4ew3vo1_540.jpg


putyin meglátogatja az orosz gyarmatot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2015 12:58pm
>tfw megint jelentkeztem gyakornoknak
>tfw lett volna egy másik olyan hely ami nagyon tetszett volna, de tegnap volt a jelentkezési határidő

This post was edited by jarabekg on Feb 17 2015 12:58pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 17 2015 01:06pm
Quote (jarabekg @ Feb 17 2015 06:58pm)
>tfw megint jelentkeztem gyakornoknak
>tfw lett volna egy másik olyan hely ami nagyon tetszett volna, de tegnap volt a jelentkezési határidő


milyen melóra?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 17 2015 01:06pm
Quote (llllllllllll @ 17 Feb 2015 21:06)
milyen melóra?


kfc
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2015 01:17pm
Quote (llllllllllll @ Feb 17 2015 08:06pm)
milyen melóra?


projektmenedzser gyakornok mind a kettő

csak az egyik IT meg K+F szektor, másik meg reklámanyagot gyártó cégnél... csak az elsőre tegnapig lehetett jelentkezni, nyilván menőbb lett volna

de itt meg kapok mobilt laptopot, lehet majd céges autót is vezetni kell (B-s jogsit kérnek) meg pénzt is adnak... meglátjuk mi lesz, az még csak 4.-5. hely ahova jelentkezek, és a CV-m is egyre pofásabb, majd lesz ami lesz ^^
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 17 2015 01:32pm
Quote (jarabekg @ Feb 17 2015 07:17pm)
projektmenedzser gyakornok mind a kettő

csak az egyik IT meg K+F szektor, másik meg reklámanyagot gyártó cégnél... csak az elsőre tegnapig lehetett jelentkezni, nyilván menőbb lett volna

de itt meg kapok mobilt laptopot, lehet majd céges autót is vezetni kell (B-s jogsit kérnek) meg pénzt is adnak... meglátjuk mi lesz, az még csak 4.-5. hely ahova jelentkezek, és a CV-m is egyre pofásabb, majd lesz ami lesz ^^


ezek a junior manager dolgok jók, öcsémnek is azt mondtam, hogy erre feküdjön rá, mert most gazdinfót tanul, meg mellette proginfót fog
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 17 2015 01:38pm
Quote (llllllllllll @ Feb 17 2015 08:32pm)
ezek a junior manager dolgok jók, öcsémnek is azt mondtam, hogy erre feküdjön rá, mert most gazdinfót tanul, meg mellette proginfót fog


csak nagyon kevés lehetőség van
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 17 2015 01:50pm
Quote (Vismajor @ Feb 16 2015 10:31pm)
tfw úgy felbaszott az exem hogy majdnem felraktam a pucér képeit találkozzazexemmelpontcomra
de aztán inkább mégse
de azért remélem sok balfaszt fog ki maga mellé


>ellopták a pénztárcáját
well deserved
Go Back To Magyar Topic List
Prev1409941004101410241035001Next
Closed New Topic New Poll