Quote (jarabekg @ Feb 17 2015 07:17pm)
projektmenedzser gyakornok mind a kettő
csak az egyik IT meg K+F szektor, másik meg reklámanyagot gyártó cégnél... csak az elsőre tegnapig lehetett jelentkezni, nyilván menőbb lett volna
de itt meg kapok mobilt laptopot, lehet majd céges autót is vezetni kell (B-s jogsit kérnek) meg pénzt is adnak... meglátjuk mi lesz, az még csak 4.-5. hely ahova jelentkezek, és a CV-m is egyre pofásabb, majd lesz ami lesz ^^
ezek a junior manager dolgok jók, öcsémnek is azt mondtam, hogy erre feküdjön rá, mert most gazdinfót tanul, meg mellette proginfót fog