Quote (32rferkipper @ Dec 18 2012 07:40pm)
igen en vagyok a kanirol. es igen "doppingszert" hasznalok kezdo letemre. nem ertem a problemadat. nem te hasznalod, nem teged "basz" szet. ami nem tetszik nem kell ra reagalni. nem hirdettem, hogy mekkora jo szer, itt meg itt tudsz venni meg egyebek. leirtam, hogy hasznalok vmit es ennyi. erdekes modon mindenki egybol tudta mi az a clenbuterol... es egybol jon is a fujjogas meg igy ugy szetbasz, kox, drog, doppinszer etc. en sem reagalok a 45kiloval bicepszezo emberek postjaira mert en is hulyesegnek tartom peldaul de ha o ugy csinalja akkor ugy csinalja. lepj tovabb.
Akkor mi a fasznak írtad postod végére, hogy inb4 kox/10, clenbuterol/10. Aztán meg ez:
Quote (32rferkipper @ Dec 17 2012 10:40am)
clenbuterol monday

elso nap 40mcg.
Ha valaki kérdezte volna akkor oké, de így, hogy senki sem kérdezte és neked meg minden második postodba előjön nyilván azt sugallja, hogy büszke vagy rá. Ha valami jó szintet elérsz akár cuccal akár anélkül kemény munka árán arra okkal lehetsz büszke, de ez a figyelem figyelem tolom koxot úgyhogy kemény vagyok elég szánalmas.