d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14094104114124131257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 18 2012 01:06pm
Quote (DioKVP @ 18 Dec 2012 19:17)
" leirtam, hogy hasznalok vmit es ennyi. erdekes modon mindenki egybol tudta mi az a clenbuterol... es egybol jon is a fujjogas meg igy ugy szetbasz, kox, drog, doppinszer etc."
Ha tudod, hogy negatív fogadtatása lesz, egyáltalán minek írod le? Egyértelműen azért, hogy verhesd a nyáladat a fórumon, hogy hú de menő vagyok, doppingolok.

"en sem reagalok a 45kiloval bicepszezo emberek postjaira mert en is hulyesegnek tartom peldaul de ha o ugy csinalja akkor ugy csinalja"
Ez az érvelés meg teljesen kikészít, köze nincs a két dolognak egymáshoz. De toljad csak a clenbuterolt, ha már csak egy minimális alázat a sport felé, meg akaraterő sem szorult beléd. Gondolom a diétád is teljesen szuper és már csak gyógyszerrel tudsz jobb eredményt elérni. Ha nem tűnt volna fel azt akartam szemléltetni, hogy egy hozzád hasonló szinten lévő embernek gondolnia se kéne semmilyen tiltó listás anyagra, csak odafigyelni rendesen a kajára meg eljárni edzeni. De hát az olyan nehéz, inkább eszünk pizzát meg tolunk mellé clenbuterolt.
Idióta.


senkinek sem kéne
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Dec 18 2012 01:22pm
Quote (RRC @ 18 Dec 2012 20:13)


érdekes, hogy milyen kicsi mozgástartománnyal dolgozik
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 18 2012 01:35pm
Quote (Bazsa7 @ 18 Dec 2012 20:22)
érdekes, hogy milyen kicsi mozgástartománnyal dolgozik


nem az, gondolom kurvára kötöttek az izületei
ezen a szinten ez normális

This post was edited by fahrii on Dec 18 2012 01:37pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 18 2012 01:51pm
szaunáról mi a véleményetek? finn szauna
edzés után ülök be 2x10 percre(közte zuhanyzás hűvös vízzel), utána fürdés langyos vízzel
40 fokos amikor bemegyek, az első 10 perc végére lesz 60 fok, fürdés után abba ülök be még 10 percet
heti 4x (hétfő,kedd,csüt,péntek)
ez így még egészséges, nem?
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Dec 18 2012 02:04pm
Quote (cowding @ 18 Dec 2012 21:51)
szaunáról mi a véleményetek?  finn szauna
edzés után ülök be 2x10 percre(közte zuhanyzás hűvös vízzel), utána fürdés langyos vízzel
40 fokos amikor bemegyek, az első 10 perc végére lesz 60 fok, fürdés után abba ülök be még 10 percet
heti 4x (hétfő,kedd,csüt,péntek)
ez így még egészséges, nem?


60 fok az nem sok ,de biztos jót tesz a vérkeringésednek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 18 2012 02:06pm
Quote (cowding @ 18 Dec 2012 20:51)
szaunáról mi a véleményetek?  finn szauna
edzés után ülök be 2x10 percre(közte zuhanyzás hűvös vízzel), utána fürdés langyos vízzel
40 fokos amikor bemegyek, az első 10 perc végére lesz 60 fok, fürdés után abba ülök be még 10 percet
heti 4x (hétfő,kedd,csüt,péntek)
ez így még egészséges, nem?


úgy jársz mint zyzz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 18 2012 02:07pm
Quote (cowding @ 18 Dec 2012 21:51)
szaunáról mi a véleményetek?  finn szauna
edzés után ülök be 2x10 percre(közte zuhanyzás hűvös vízzel), utána fürdés langyos vízzel
40 fokos amikor bemegyek, az első 10 perc végére lesz 60 fok, fürdés után abba ülök be még 10 percet
heti 4x (hétfő,kedd,csüt,péntek)
ez így még egészséges, nem?


fist pumps

ON THE SAUNA DOOR
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 18 2012 02:35pm
Quote (Bazsa7 @ Dec 18 2012 10:04pm)
60 fok az nem sok ,de biztos jót tesz a vérkeringésednek


kb ez lenne a cél


Quote (fahrii @ Dec 18 2012 10:06pm)
úgy jársz mint zyzz


majd abbahagyom a szaunát ha elkezdem a drokokat

Quote (RRC @ Dec 18 2012 10:07pm)
fist pumps

ON THE SAUNA DOOR


csak h ez is quoteolva legyen
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 18 2012 02:55pm
ne piszkáljátok 32rferkipper-t, mert megöklöz mindenkit egy mérges turul.


btw, lehet, hogy csak egy cég bérelte fel kísérleti patkánynak. ^^
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Dec 18 2012 04:23pm
Quote (32rferkipper @ Dec 18 2012 07:40pm)
igen en vagyok a kanirol. es igen "doppingszert" hasznalok kezdo letemre. nem ertem a problemadat. nem te hasznalod, nem teged "basz" szet. ami nem tetszik nem kell ra reagalni. nem hirdettem, hogy mekkora jo szer, itt meg itt tudsz venni meg egyebek. leirtam, hogy hasznalok vmit es ennyi. erdekes modon mindenki egybol tudta mi az a clenbuterol... es egybol jon is a fujjogas meg igy ugy szetbasz, kox, drog, doppinszer etc. en sem reagalok a 45kiloval bicepszezo emberek postjaira mert en is hulyesegnek tartom peldaul de ha o ugy csinalja akkor ugy csinalja. lepj tovabb.


Akkor mi a fasznak írtad postod végére, hogy inb4 kox/10, clenbuterol/10. Aztán meg ez:
Quote (32rferkipper @ Dec 17 2012 10:40am)
clenbuterol monday :D
elso nap 40mcg.


Ha valaki kérdezte volna akkor oké, de így, hogy senki sem kérdezte és neked meg minden második postodba előjön nyilván azt sugallja, hogy büszke vagy rá. Ha valami jó szintet elérsz akár cuccal akár anélkül kemény munka árán arra okkal lehetsz büszke, de ez a figyelem figyelem tolom koxot úgyhogy kemény vagyok elég szánalmas.

Go Back To Magyar Topic List
Prev14094104114124131257Next
Add Reply New Topic New Poll