Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 30 2017 03:38pm)
eleg jo kis fizetoeszkoz, ami egyik naprol masikra +-20-30%ot mozog
fasza lenne, egyik nap 200ft a kenyer, masik nap meg 150 vagy 250 :D
még a korai fázisban vagyunk, azért van ez
igazából itt arról van szó hogy a szkeptikus kb semmit sem tudó hozzánemértő plebejum hurrog és durrog ilyen random shittel amit olvasott valahol
hogyan magyarázzak bármit is ha valaki még azt sem tudja mi a különbség a bitcoin és a más kriptovaluták között, meg az egész kriptovaluta piac között, és folyamatosan keveri a 3 dolgot. fájdalmas. senki sem fizet nekem azért hogy hülyéket okosítsak sry