d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev14041424344172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 4 2016 12:57am
Quote (Ghostmasterq @ Aug 4 2016 07:46am)
Ma megyek állásinterjúra whelp


Gl, dotabuff profilodat mar kinyomtattad?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 4 2016 01:06am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2016 07:57)
Gl, dotabuff profilodat mar kinyomtattad?


ja, tokre be fogok vagodni vele, ugyanis csak supporttal jatszok, latjak majd, hogy mennyire tamogato ember vagyok
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 4 2016 01:29am
Egyik csavo aki dolgozott a projekten lelepett, masik meg nyaral, en vagyok egyedül 6 critical issuera ami mind ilyen random bug hogy 1000 alkalombol egyszer sikerül reprodukalni))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Quote (Ghostmasterq @ Aug 4 2016 08:06am)
ja, tokre be fogok vagodni vele, ugyanis csak supporttal jatszok, latjak majd, hogy mennyire tamogato ember vagyok


igazi teamplayer
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 4 2016 03:00am
Quote (Ghostmasterq @ 4 Aug 2016 07:46)
Ma megyek állásinterjúra whelp


kettőre megyek whelp
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 4 2016 11:20am
hogy sikerült?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 5 2016 10:56am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 4 2016 06:20pm)
hogy sikerült?


Olyan jol ment hogy azota kezmüves burgereket keszit
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 6 2016 05:46am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Jul 2016 17:42)
Shieeeeeeeeeeeeet heti 150k-t kapok extraba csak azert hogy hetköznap munkaidön kivül hivhassanak az ügyfelek

Meg egyik tulaj mondta fizetesemelest is fogok kapni köv honapban


hetente egyszer vagy csak piketten vagy minden héten?
Nekem tegnap reggel 10-től volt ma reggel 10-ig az első, nem ébresztettek fel szerencsére :D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 6 2016 06:30am
Quote (Akizk @ 6 Aug 2016 12:46)
hetente egyszer vagy csak piketten vagy minden héten?
Nekem tegnap reggel 10-től volt ma reggel 10-ig az első, nem ébresztettek fel szerencsére :D


Nálam eddig 91 nap ügyeletből 1 hívás. Régi helyen 2 naponta hívtak.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 6 2016 07:14am
Quote (Akizk @ Aug 6 2016 12:46pm)
hetente egyszer vagy csak piketten vagy minden héten?
Nekem tegnap reggel 10-től volt ma reggel 10-ig az első, nem ébresztettek fel szerencsére :D


Havonta ~15 nap az enyem, osztozunk a free penzen a többiekkel.
Eddig egyszer hivtak amikor ddosoltak az oldalt.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 6 2016 09:30am
Quote (ace07 @ 6 Aug 2016 14:30)
Nálam eddig 91 nap ügyeletből 1 hívás. Régi helyen 2 naponta hívtak.


1/0 eddig :D 5-en vagyunk és mindenki 1 napot van egyszerre
Minden tűzfal/cluster migrálás után 7 nap babysitting van. Most a hónapban csak testbed siteokat migrálunk, nem hiszem, hogy valaki éjjel 3-kor baszna el rajta valamit, ami nem ér rá másnapig.
Szeptembertől viszont jönnek a production siteok. Ha rendben megy minden, nem hiszem, hogy szükség lesz ránk, hacsak valmi hardverhiba nem történik, bár annak mennyi az esélye?!

Mivel zaklattak 2naponta?!

This post was edited by Akizk on Aug 6 2016 09:30am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14041424344172Next
Add Reply New Topic New Poll