Quote (ace07 @ 6 Aug 2016 14:30)
Nálam eddig 91 nap ügyeletből 1 hívás. Régi helyen 2 naponta hívtak.
1/0 eddig

5-en vagyunk és mindenki 1 napot van egyszerre
Minden tűzfal/cluster migrálás után 7 nap babysitting van. Most a hónapban csak testbed siteokat migrálunk, nem hiszem, hogy valaki éjjel 3-kor baszna el rajta valamit, ami nem ér rá másnapig.
Szeptembertől viszont jönnek a production siteok. Ha rendben megy minden, nem hiszem, hogy szükség lesz ránk, hacsak valmi hardverhiba nem történik, bár annak mennyi az esélye?!
Mivel zaklattak 2naponta?!
This post was edited by Akizk on Aug 6 2016 09:30am