Quote (fahrii @ Jan 22 2015 10:57pm)
Arra gondoltam h szerinte is undorító e a topic és ami benne folyik.
lehet, de mi élvezzük, a többit már csak le kell szarni

ez nem olyan dolog ami bűncselekménynek minősül lel, Volvodka is röhögne szerintem
sot, meg csak orulne a szep noknek
This post was edited by AngryBug on Jan 22 2015 05:02pm