Quote (josheide @ 24 Sep 2014 00:18)
Szóval a történet röviden...
Vis mindazon ellenére amiket itt a fórumon kapni szokott a szentje, elhozta a barátnőjét (aki mellesleg nagyon kedves aranyos lány).
Jara nem volt valami úriember és elejtett néha egy egy megjegyzést. Szerencsére "csak" magyarul.
Aztán Vis kapott zsinórban vagy 5 pálinkát.
Kimetünk zu blázen.
Jara megint benyögött valamit megint Vis nőjéről.
Vis ütött először, egy csattanós pofont kapott Jara.
Szétszedtük őket mielőtt eszkalálódott volna, próbáltuk lebeszélni jarát hogy visszaüssön. Úgy tűnt hogy sikerrel jártunk.
Vis masszív részegen megpróbálta megmagyarázni hogy jara megérdemelte de hogy ezzel ő letudottnak véli a dolgot és béküljenek ki.
Vis széttárta karjait hogy szerető ölelésébe fogadja Jarát.
Jara először úgy tett mintha belemenne az ölelésbe majd megpróbálta elég sunyin tökönverni Vist.
Aztán még egy kis szóváltás.
éééés Anarkin, Cpt, Tevetave és én hazajöttünk mert ment az uccsó metró de közben még ettünk 2 sport szeletet meg egy egy gyrost.
ez most foldobta a napomat
10/10