d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1404142434479Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 04:23pm
Azért az "úgy tett, mint ha belemenne és megpróbálta tökön vágni" feltette az i-re a pontot.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 04:24pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2014 23:23)
Azért az "úgy tett, mint ha belemenne és megpróbálta tökön vágni" feltette az i-re a pontot.


arrol a reszrol en lemaradtam egyebkent
elegge belehettem tepve
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 04:25pm
Ja es itt egy boldog tevetava + en kep amikor mar csak egy ropke buszut valasztott el minket draga kis otthonunktol.

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 04:25pm
De azért jarának az volt az első dolga hazaérve, hogy megnyissa azt a másik topicot...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 04:26pm
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 23:25)
Ja es itt egy boldog tevetava + en kep amikor mar csak egy ropke buszut valasztott el minket draga kis otthonunktol.

http://i57.tinypic.com/ae8669.jpg


velem bezzeg nem fenykepezkedtel te buzi
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 04:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 24 2014 12:25am)
De azért jarának az volt az első dolga hazaérve, hogy megnyissa azt a másik topicot...


:lol:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 04:29pm
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 23:25)
Ja es itt egy boldog tevetava + en kep amikor mar csak egy ropke buszut valasztott el minket draga kis otthonunktol.

http://i57.tinypic.com/ae8669.jpg


kicsi éces töfipöfi, egyem a szívét
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 04:30pm


A kep cime: Boldog bekeidok.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 04:31pm
remelem rolam nem keszult kep
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 23 2014 04:41pm
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 00:18)
Szóval a történet röviden...

Vis mindazon ellenére amiket itt a fórumon kapni szokott a szentje, elhozta a barátnőjét (aki mellesleg nagyon kedves aranyos lány).
Jara nem volt valami úriember és elejtett néha egy egy megjegyzést. Szerencsére "csak" magyarul.
Aztán Vis kapott zsinórban vagy 5 pálinkát.
Kimetünk zu blázen.
Jara megint benyögött valamit megint Vis nőjéről.
Vis ütött először, egy csattanós pofont kapott Jara.
Szétszedtük őket mielőtt eszkalálódott volna, próbáltuk lebeszélni jarát hogy visszaüssön. Úgy tűnt hogy sikerrel jártunk.
Vis masszív részegen megpróbálta megmagyarázni hogy jara megérdemelte de hogy ezzel ő letudottnak véli a dolgot és béküljenek ki.
Vis széttárta karjait hogy szerető ölelésébe fogadja Jarát.
Jara először úgy tett mintha belemenne az ölelésbe majd megpróbálta elég sunyin tökönverni Vist.
Aztán még egy kis szóváltás.

éééés Anarkin, Cpt, Tevetave és én hazajöttünk mert ment az uccsó metró de közben még ettünk 2 sport szeletet meg egy egy gyrost.


ez most foldobta a napomat
10/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1404142434479Next
Add Reply New Topic New Poll