Quote (SummertimeClothes @ 5 Jun 2012 16:23)
azer 10millio csak nincs egyben ekkora balfaszoknal
Pont minap dumaltuk, hogy a ketto azert nem nagyon fugg ossze. Van, aki veszi a goldot, mert van, aki eladja. Rl penze meg a hulye retard 14 eveseknek is lehet apucitol-anyucitol