Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:54)
ez jó game volt. szerintem ha amikor támadott senryje is lett volna és nyomja a shieldet, akkor jobban sikerült volna. De itt most eléggé jól tolta a z.
nekem eddig a p meccsek csalódást okoztak.
de eddig 2 volt amiből emlékszem is valamire
a void rayes, meg ez
a többi tényleg fos volt.