d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1404142434480Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:39pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:38)
tényleg botrány, hogy ekkora csúszásban húzzák az időt.

legalább beraknák addig a wowot.


tényleg, Rotterdamról jut eszembe

W3 ligák vannak még?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 6 2011 12:42pm
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 20:39)
tényleg, Rotterdamról jut eszembe

W3 ligák vannak még?


szerintem mar nincs
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:43pm
Quote (Floodban @ 6 Aug 2011 20:42)
szerintem mar nincs


:((

pedig azok nagyon epicek voltak
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 12:51pm
az a warp elég jó volt, a lingeket elég jól megfogta, plusz az ffek ütöttek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 12:54pm
hú ez mekkora volt :D
eddig csak azok a gamek voltak jók, amikben volt protoss :(
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:54pm
szép meccs volt

talán eddigi legjobb
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:54pm
ez jó game volt. szerintem ha amikor támadott senryje is lett volna és nyomja a shieldet, akkor jobban sikerült volna. De itt most eléggé jól tolta a z.


Quote (tevetava @ 6 Aug 2011 20:54)
hú ez mekkora volt :D
eddig csak azok a gamek voltak jók, amikben volt protoss :(


nekem eddig a p meccsek csalódást okoztak.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 12:55pm
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:55pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:54)
ez jó game volt. szerintem ha amikor támadott senryje is lett volna és nyomja a shieldet, akkor jobban sikerült volna. De itt most eléggé jól tolta a z.


mindkettő jó volt

egyszerűen a Z jobban bírta az utánpótlást
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 12:57pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:54)
ez jó game volt. szerintem ha amikor támadott senryje is lett volna és nyomja a shieldet, akkor jobban sikerült volna. De itt most eléggé jól tolta a z.




nekem eddig a p meccsek csalódást okoztak.


de eddig 2 volt amiből emlékszem is valamire
a void rayes, meg ez
a többi tényleg fos volt.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 01:00pm
sztem toss már most elbukta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1404142434480Next
Add Reply New Topic New Poll