d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14041424344118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 30 2011 02:40pm
Quote (Baleee @ Jan 30 2011 07:12pm)
A Ficsörd erő, golden szpring meg bowból miért nem kombózol?


igazából tök fölösleges azokat bent hagynia mivel már alapból ott a golden bow...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 30 2011 02:50pm
Quote (Flutter @ 30 Jan 2011 22:40)
igazából tök fölösleges azokat bent hagynia mivel már alapból ott a golden bow...


a +dmg miatt hagytam bent osszerakva nem adja a + damot, a golden bow meg mar ott van. meg nem volt idom rendes egysegeket osszeallitani, ezert van bent a devil.

This post was edited by ecneB on Jan 30 2011 02:51pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 30 2011 04:14pm
Soha nem fejezem be ezt a román mapot.. :D
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 30 2011 04:30pm
Quote (ecneB @ 30 Jan 2011 19:46)
http://img217.imageshack.us/img217/2964/bceen.jpg

Itt tartok most és még közel sincs vége. xd Impossible fokozat.


kár azért a ballistic-ért.. egy air jól jött volna még

viszont az ördög és az angyal tényleg elég feleslegesnek néz ki...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 30 2011 04:35pm
Egyébként a Castle Lord Haart és Necropolis Lord Haart között van valami kapcsolat story/camp. szerint?
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2011 05:04pm
Quote (Baleee @ 30 Jan 2011 23:35)
Egyébként a Castle Lord Haart és Necropolis Lord Haart között van valami kapcsolat story/camp. szerint?



homm kampány végére meghal azt undead lesz belőle vagymi, pontosan nem emlékszem a sztorira de ujjáéled mint undead az tuti
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2011 05:11pm
Quote (Ghostmasterq @ Jan 30 2011 05:47pm)
úgy látom én vagyok az egyetlen,akit még a legkönnyebb bot is lever


this :D
bár, egyszer mintha nyertem volna normal gép ellen
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 30 2011 05:36pm
heroes 5-özni akarok.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 31 2011 12:12am
Quote (bajcli @ 31 Jan 2011 01:36)
heroes 5-özni akarok.


Atm a 3 is szaggat a gépemen... :C
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2011 02:49am
Quote (Baleee @ 30 Jan 2011 23:35)
Egyébként a Castle Lord Haart és Necropolis Lord Haart között van valami kapcsolat story/camp. szerint?


igen egy és ugyan az a személy
csak a történet során meghal
Go Back To Magyar Topic List
Prev14041424344118Next
Add Reply New Topic New Poll