Quote (Flutter @ 30 Jan 2011 22:40)
igazából tök fölösleges azokat bent hagynia mivel már alapból ott a golden bow...
a +dmg miatt hagytam bent osszerakva nem adja a + damot, a golden bow meg mar ott van. meg nem volt idom rendes egysegeket osszeallitani, ezert van bent a devil.
This post was edited by ecneB on Jan 30 2011 02:51pm