Quote (ElCapitano @ 16 Mar 2012 20:09)
ma kb 20x hallgattam meg ezt a számot
http://www.youtube.com/watch?v=u1xY7Heaqg8
de úgy is too deep ez a sok trashmetalos köcsögnek

jethro-t szeretem nagyon. régen hallgattam sokat. egyik kedven számom pont ez...

oh meg a stand up album >>