d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev14041424344122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 3 2010 01:31am
Quote (David_ibolykane @ Jul 3 2010 08:31am)
Fél hétkor ittam az utolsó felesem, és nemsokára mehetek déjvért a keletihez. Lassan feküdni kéne :')


én fél ötkor az utolsó sörömet :x
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 3 2010 01:59am
Quote (Vharimatras @ 3 Jul 2010 09:31)
én fél ötkor az utolsó sörömet :x


kevés


na jóéjt nobok.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 3 2010 07:41am
szartam
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 3 2010 11:06am
Quote (sunnymarcell @ 3 Jul 2010 15:41)
szartam


ez nem a /care topic .
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 3 2010 11:09am
Megyek bulizni este, es apacanak fogok beoltozni. Win vagy win?
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 3 2010 11:10am
Quote (Moonflow @ 3 Jul 2010 19:09)
Megyek bulizni este, es apacanak fogok beoltozni. Win vagy win?


FULL OF WIN
Member
Posts: 13,814
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 3 2010 11:55am
Elöbb értem haza az Uszodából.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jul 3 2010 12:12pm
ketten ketoldalrol horgoljak a hajam foter mellett, kozben telon netezek es iszom a sorom.
mass rl
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 3 2010 12:58pm
epic meccs.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 3 2010 01:28pm
utálok utolsó hsz lenni az oldalon

mindegy

apósjelöllttel bebasztunk, elkezdett cukkolni, hogy úgysem vágom le a szakállamat meg a bajszomat, erre mondom bazdmeg dehogynem... és én hülye levágtam

10 évesnek nézek ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev14041424344122Next
Add Reply New Topic New Poll