Quote (Fezmin @ May 31 2010 02:02pm)
Megnézzük!

És, ha pl Bushido lenne ott?
Megnézném minimalista benivel.
Quote (banyek @ May 31 2010 02:03pm)
hehe, mit találtam

http://img21.imageshack.us/img21/4852/asztal.png
http://img18.imageshack.us/img18/1659/bushido.png
csináltál pár jó signet régen (szerintem)