d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1404142434465Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 31 2010 06:47am
[x] mythos !
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 06:53am
Quote (Inakwo @ May 31 2010 01:44pm)
alapjában véve a tiéd is tetszik csak a írás nem jo rajta imo :c


az nekem sem tetszik annyira, pláne, hogy nagy kezdőbetűvel írták a Benit ...
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:58am
Quote (beni @ May 31 2010 01:53pm)
az nekem sem tetszik annyira, pláne, hogy nagy kezdőbetűvel írták a Benit ...


Tádááá:



:)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 07:00am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 01:58pm)
Tádááá:

http://img153.imageshack.us/img153/6928/benisw1.jpg

:)


:lol: köszi ^^

És mi a véleményed a happy place feliratról?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 07:00am
Quote (beni @ May 31 2010 02:00pm)
:lol: köszi ^^

És mi a véleményed a happy place feliratról?


Itt az a kérdés, hogy a te véleményed mi. :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 07:02am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 02:00pm)
Itt az a kérdés, hogy a te véleményed mi. :)


Nekem egy kicsit fura ez a hippiség, csak nem tudom mennyire lenne üres nélküle a világ.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 07:02am
Quote (beni @ May 31 2010 02:02pm)
Nekem egy kicsit fura ez a hippiség, csak nem tudom mennyire lenne üres nélküle a világ.


Megnézzük! ;)

És, ha pl Bushido lenne ott?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 07:03am
hehe, mit találtam :D





Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 07:05am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 02:02pm)
Megnézzük! ;)

És, ha pl Bushido lenne ott?


Megnézném minimalista benivel.
Quote (banyek @ May 31 2010 02:03pm)
hehe, mit találtam :D

http://img21.imageshack.us/img21/4852/asztal.png

http://img18.imageshack.us/img18/1659/bushido.png


csináltál pár jó signet régen (szerintem)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 07:05am
predire szavazok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1404142434465Next
Add Reply New Topic New Poll