d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev140414243441141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 17 2011 06:06pm
Boardwalk Empire.. rájöttem,hogy ez a kedvenc sorozatom

Jöhetne a második évad :drool:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 17 2011 07:00pm
Quote (tevetava @ 16 Jun 2011 18:28)
para, remélem csak a szokásos átbaszás, és mellétalált a balta..
egyik ismerősöm átnevezte magát khal drogonak fb-n..


simán lenyisszantották a fejét


A szőke faszkalapnak is le kéne csapni cserébe, utána megdugni a nyelőcsövét. A helyzeten nem változtatna.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 18 2011 05:34am
nem bírom ezt a smallvillet
ahelyett hogy úgy megkefélné Lanat hogy füstöl inkább balfaszkodik

:wacko:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2011 05:52pm
elkezdtem nézni a big bang theory-t, nagyon álat :D
és most elfáradtam, jóéjt
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 19 2011 01:09pm
várom már az évadzáró GoT részt, remélem olyan jó lesz mint amilyenre számítok.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2011 01:13pm
Quote (Rezs @ 19 Jun 2011 20:09)
várom már az évadzáró GoT részt, remélem olyan jó lesz mint amilyenre számítok.


a holnapi lesz az évadzáró?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 19 2011 01:15pm
Quote (tevetava @ Jun 19 2011 07:13pm)
a holnapi lesz az évadzáró?


jaja
de szerintem magon már ma éjjel fent lesz
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 19 2011 01:22pm
Quote (Ghostmasterq @ Jun 18 2011 01:06am)
Boardwalk Empire.. rájöttem,hogy ez a kedvenc sorozatom

Jöhetne a második évad :drool:


igen, nagyon jól megoldották
de elég lassan készül a köv. évad
nekem legjobban az Arnold Rothstein figura tetszik, ügyes színész játsza
de Lucky Luciano, Capone és Thompson megformálása is jó
igazából nincs gond a színészekkel
a cselekményre, látványra meg nem kell kitérni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2011 03:20pm
Quote (Rezs @ 19 Jun 2011 20:15)
jaja
de szerintem magon már ma éjjel fent lesz


shi-
de még alig derült ki valami :(
holnap már megnézem :drool:
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 19 2011 03:24pm
Quote (tevetava @ 19 Jun 2011 22:20)
shi-
de még alig derült ki valami :(
holnap már megnézem :drool:


Minden fontos kiderül a mai részbe ami az első kötetbe benne van. Már a következő évadot várom, az atombrutál lesz, már végeztek a szereplőválogatással és kezdik a forgatást!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev140414243441141Next
Add Reply New Topic New Poll