Quote (Ghostmasterq @ Jun 18 2011 01:06am)
Boardwalk Empire.. rájöttem,hogy ez a kedvenc sorozatom
Jöhetne a második évad

igen, nagyon jól megoldották
de elég lassan készül a köv. évad
nekem legjobban az Arnold Rothstein figura tetszik, ügyes színész játsza
de Lucky Luciano, Capone és Thompson megformálása is jó
igazából nincs gond a színészekkel
a cselekményre, látványra meg nem kell kitérni