d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1404142434469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 8 2011 04:26pm
sell a lvl 76 man for 60k!!!!!!press 657!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 10 2011 11:13am


PK TIME :rofl: vagy csak fail time :D
Vettem 10 pk "setet" meglátom mire jutok
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 10 2011 11:20am
az igen, sok szerencsét ^^
egyébként én str amu helyett mindenképpen powert használnék legalább, mert az még a ranget is erősíti, és +6 minden defre, minden attackra, prayert is ad, és csak -4 str str amuhoz képest
de ízlések és pofonok, pkzni sose szerettem
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 10 2011 11:30am
Quote (Klontar @ Feb 10 2011 05:20pm)
az igen, sok szerencsét ^^
egyébként én str amu helyett mindenképpen powert használnék legalább, mert az még a ranget is erősíti, és +6 minden defre, minden attackra, prayert is ad, és csak -4 str str amuhoz képest
de ízlések és pofonok, pkzni sose szerettem


majd megpróbálom azért gondoltam str amura mert az strem elég low és hát granite maulal akarok KOzni .

This post was edited by Tommy_hun on Feb 10 2011 11:30am
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2011 11:33am
Quote (Tommy_hun @ 10 Feb 2011 19:13)
http://kepfeltoltes.hu/110210/439423195n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

PK TIME :rofl: vagy csak fail time :D
Vettem 10 pk "setet" meglátom mire jutok


ezt már szeretem tesó :thumbsup:
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 10 2011 11:44am
Quote (yupi @ Feb 10 2011 05:33pm)
ezt már szeretem tesó  :thumbsup:


a faszomat... lenn edgevillbe ahol átlehet mászni az earth warriorokhoz megöltem 1 embert...de átmászot nekem meg nincs agim....nemtudtam felvenni a cuccokat... mire vissza futottam telegrab runákkal már nemvotl ott semmi...HARRR pedig egy obs maulos gyerek volt

This post was edited by Tommy_hun on Feb 10 2011 11:45am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 10 2011 11:55am
Quote (Tommy_hun @ 10 Feb 2011 18:44)
a faszomat... lenn edgevillbe ahol átlehet mászni az earth warriorokhoz megöltem 1 embert...de átmászot nekem meg nincs agim....nemtudtam felvenni a cuccokat... mire vissza futottam telegrab runákkal már nemvotl ott semmi...HARRR pedig egy obs maulos gyerek volt


mégis hogy tervezel üldözni valakit Agility nélkül? :D és itt most nem csak az obstaclekre gondolok, hanem arra is hogy gyorsan kifogysz a szuszból
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 10 2011 11:57am
Quote (Klontar @ Feb 10 2011 05:55pm)
mégis hogy tervezel üldözni valakit Agility nélkül? :D és itt most nem csak az obstaclekre gondolok, hanem arra is hogy gyorsan kifogysz a szuszból


ez 1 jó kérdés :D mennyi agi kéne hogy viszonylag bírjam?^^
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 10 2011 01:06pm
-1 set, hihetetlen nekem gmaul spec mért nem tud soha hitelni rendesen...20-akat üt spec...
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2011 02:48pm
Quote (Tommy_hun @ 10 Feb 2011 21:06)
-1 set, hihetetlen nekem gmaul spec mért nem tud soha hitelni rendesen...20-akat üt spec...


Never give up!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1404142434469Next
Add Reply New Topic New Poll