d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14041424344162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 24 2008 02:52pm
Quote (Nerz8 @ Tue, 24 Jun 2008, 21:32)
y csak az animét nézem, valahogy a mangát nem élvezem ^^ btw, shippuuden 62-t láttam, és azok nem annyira fillerek imo...


Isten hozott a Guildben GWben lol. Mernem irtal vissza? Irtam rad -.-

Amugy TUDOM KI A 3AS ESPADA!! 8DDDDDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2008 02:53pm
Quote (kabraxis6 @ Tue, 24 Jun 2008, 21:52)
Isten hozott a Guildben GWben lol. Mernem irtal vissza? Irtam rad -.-

Amugy TUDOM KI A 3AS ESPADA!! 8DDDDDD


ööö írtál rám? xd nem láttalak sry. amúgy pont amikor mentél, akkor akartam írni...
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 24 2008 02:58pm
Quote (Nerz8 @ Tue, 24 Jun 2008, 21:53)
ööö írtál rám? xd  nem láttalak sry. amúgy pont amikor mentél, akkor akartam írni...


Akkor majd hnap beszelunk. Csak segiteni akartam az alap dolgokban, valaszolni kerdesekre ha van, etc.
De most eleg elfoglalt vagyok a Bleach-csel, sry. Folytatom a manga olvasasat, es kurva jo ^^
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2008 02:59pm
Quote (kabraxis6 @ Tue, 24 Jun 2008, 21:58)
Akkor majd hnap beszelunk. Csak segiteni akartam az alap dolgokban, valaszolni kerdesekre ha van, etc.
De most eleg elfoglalt vagyok a Bleach-csel, sry. Folytatom a manga olvasasat, es kurva jo ^^


kk, jó szórakozást ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 24 2008 04:28pm
Quote (Nerz8 @ Tue, 24 Jun 2008, 21:59)
kk, jó szórakozást ^^


Na, mar be is fejeztem az osszes eddigi meglevo Manga reszt :<
Kar.. Most indultak el Las Nochesbol Aizenek Karakura varosaba.. Tok szar, hogy pont most van vege sleep.gif Milyen gyakran vannak uj manga reszek?
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 24 2008 04:42pm
Quote (Nerz8 @ Tue, Jun 24 2008, 10:32pm)
y csak az animét nézem, valahogy a mangát nem élvezem ^^ btw, shippuuden 62-t láttam, és azok nem annyira fillerek imo...

van 63as is ezen a héten megint nem lesz de köv héten dupla rész
és ezek fillér részek, ott kezdődtek mikor naruto elkezdte a kagebunshin edzést, majd ha jön hidan meg kakazu (remélem jól irtam a nevűket ) onnan folytatodik
mondjuk ezek legalább nézhetőbb fillérek egész jóra sikerültek (sima naruto fele kb fillér volt :S )

Quote (zoli9012 @ Tue, Jun 24 2008, 10:46pm)
kopek66 te vagy az elo bizonyitek h az animek nagyon jook is tudnak  lenni biggrin.gifD


biggrin.gif

Quote (kabraxis6 @ Wed, Jun 25 2008, 12:28am)
Na, mar be is fejeztem az osszes eddigi meglevo Manga reszt :<
Kar.. Most indultak el Las Nochesbol Aizenek Karakura varosaba.. Tok szar, hogy pont most van vege sleep.gif Milyen gyakran vannak uj manga reszek?


hetente
(amit én mutattam ott már elvileg ott tartanak hogy vége a visszaemlékezésnek aizen múltbéli cselekvéseiről smile.gif )
http://www.onemanga.com/Bleach/
itt kicsivel hamarabb kerül fel (úgy vettem észre ez a leggyorsabb,kb péntek reggel/d.e. van új rész )

This post was edited by kopek66 on Jun 24 2008 04:44pm
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 27 2008 11:41am
nemlesz következő héten bleach manga cry3.gif
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2008 11:43am
Quote (Nerz8 @ Tue, Jun 24 2008, 09:32pm)
y csak az animét nézem, valahogy a mangát nem élvezem ^^ btw, shippuuden 62-t láttam, és azok nem annyira fillerek imo...


Szerintem kurva unalmas a 60-63 sad.gif alig várom az uj akatsuki tagok megjelenését főleg Tobit(Uchiha Madara)

Jah és az Kankazu smile.gif

This post was edited by anyd on Jun 27 2008 11:44am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 27 2008 11:47am
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 07:43pm)
Szerintem kurva unalmas a 60-63 sad.gif alig várom az uj akatsuki tagok megjelenését főleg Tobit(Uchiha Madara)


ő azért nem fog olyan sokat szerepelni,és kakuzu meg hidan se semmi
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2008 11:55am
Quote (kopek66 @ Fri, Jun 27 2008, 06:47pm)
ő azért nem fog olyan sokat szerepelni,és kakuzu meg hidan se semmi


Tudom hogy nem szerepel sokat de szeretem az ügyetlenkedő gonoszokat biggrin.gif

Hidan meg alap hogy nem semmi.. kiváncsi leszek a Hidan Vs Shikamarura
Go Back To Magyar Topic List
Prev14041424344162Next
Add Reply New Topic New Poll