Quote (Nerz8 @ Tue, Jun 24 2008, 10:32pm)
y csak az animét nézem, valahogy a mangát nem élvezem ^^ btw, shippuuden 62-t láttam, és azok nem annyira fillerek imo...
van 63as is ezen a héten megint nem lesz de köv héten dupla rész
és ezek fillér részek, ott kezdődtek mikor naruto elkezdte a kagebunshin edzést, majd ha jön hidan meg kakazu (remélem jól irtam a nevűket ) onnan folytatodik
mondjuk ezek legalább nézhetőbb fillérek egész jóra sikerültek (sima naruto fele kb fillér volt :S )
Quote (zoli9012 @ Tue, Jun 24 2008, 10:46pm)
kopek66 te vagy az elo bizonyitek h az animek nagyon jook is tudnak lenni

D

Quote (kabraxis6 @ Wed, Jun 25 2008, 12:28am)
Na, mar be is fejeztem az osszes eddigi meglevo Manga reszt :<
Kar.. Most indultak el Las Nochesbol Aizenek Karakura varosaba.. Tok szar, hogy pont most van vege

Milyen gyakran vannak uj manga reszek?
hetente
(amit én mutattam ott már elvileg ott tartanak hogy vége a visszaemlékezésnek aizen múltbéli cselekvéseiről

)
http://www.onemanga.com/Bleach/itt kicsivel hamarabb kerül fel (úgy vettem észre ez a leggyorsabb,kb péntek reggel/d.e. van új rész )
This post was edited by kopek66 on Jun 24 2008 04:44pm