d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev14041424344397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 13 2008 01:48pm
Nő elmegy az egyik sintértelepre..
- Egy olyan kutyát szeretnék, ami nagyon erős, és be van tanítva!
Telep vezetője:
- Ami azt illeti, van egy ""KARATE Pitbull"-unk!
- Aha persze. - mondja a szőke
- Mondjon neki bármit, és ő megcsinálja! - mondja a telepvezető
- OK. KaratePitbull, a kerítést!
Szétszedi.
- Karatepitbull, a csillárt!
Szétszedi.
- "Ez jó lesz, elviszem" - mondja a nő.
Megmutatja a férjének
- Nézd szivem karatepitbull!
Mire a férj
- Karatepitbull a f@szomat....!



Jancsi és Juliska sétálnak az erdőben. Jancsira nagyon rájon a b@szhatnék.
- Juliska nem akarsz kúrni egyet?
- Mit képzelsz? Nem!
- Naa, úgy se lát senki
- Jól van, ok!
Megtörténik az aktus eztán megszólal Jancsi:
- Juliska, ha valami jelentkezik 9 hónap múlva, akkor nevezd el Jancsinak!
Erre Juliska:
- Jó de ha nálad jelentkezik valami 2 hét múlva, azt nevezd el trippernek!

This post was edited by HuNooB on Mar 13 2008 01:49pm
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 13 2008 02:07pm
Vámpír megy az úton hóna alatt 1 kiló kenyér
Talalkozik egy masik vámpírral megkerdi tőlle hogy héééé te hová mész?
Az utca sarkon baleset történt megyek mártogatni biggrin.gif
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 13 2008 02:08pm
Quote (shelby_33 @ Thu, 13 Mar 2008, 21:07)
Vámpír megy az úton hóna alatt 1 kiló kenyér
Talalkozik egy masik vámpírral megkerdi tőlle hogy héééé te hová mész?
Az utca sarkon baleset történt megyek mártogatni biggrin.gif


loooooooool xD


Szőke nő odamegy a pályaudvaron a kallerhez:
-Jó napot! Ez a vonat hova megy?
-Miskolcra.
-De nem mehetne Debrecenbe?!
-Nem hölgyem sajnos ez Miskolcra megy!
-Naaaaa légyszíííí!

Szőke nő felhívja a barátnőjét:
-Helló nálatok van melegvíz?
-Helló, van, de hideg!

Megy a nyuszika az erõben, meglátja a medvét, aki be van b*szva mint az "állat". Gondolja magában a nyuszika: mivel a szemét medve múltkor bunkó volt vele, ezért jól megveri.
Másnap felkel a medve, sz@rrá van verve, tiszta kék, zöld folt, nem tudja mi történt, hát elmegy a bíróságra és feljelentést tesz ismeretlen tettes ellen.
Folyik a tárgyalás, összegyûlik az erdõ apraja-nagyja. Szólítják tanúnak a medvét:
- Mit látott?
- Nem emlékszem semmire.
- Hát valamire biztos...
- Háát, talán annyi, hogy egy kis állat volt, és két valami állt ki a fejébõl.
Nyuszika megszólal a mellette ülõnek:
- Csiga sz@rban vagy...

- Tudod hogy mi a legszebb ajándék?
- ?
- Az artéria. Az szívbõl jön.:


A gyerek 18 éves lesz, és elmondja az apjának hogy meg fogja ünnepelni. Egyvalamire kéri csak meg az apját, hogy ne verje meg, amikor részegen hazajön! Másnap felébred a gyerek és össze-vissza van verve. Kérdi az apját, hogy miért bántottál? Fiam, amikor berugtad a kertkaput holt részegen nem érdeklet, amikor lerúgtad a kerti törpe fejét, és bedobtad a medencébe az se zavart, amikor összevizelted magad megbocsátottam, amikor az anyádat és a hugodat lekurváztad engem meg lebuziztál még tûrtem, de amikor a nappali közepére szartál és teleszurkáltad fogpiszkálóval és azt mondtad a sündisznó mától itt fog lakni, akkor már nem bírtam tovább...


This post was edited by HuNooB on Mar 13 2008 02:37pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 14 2008 08:37am
- Hogyan lehet egy korosodó nőnek felállítani a mellét?
- Meg kell húzni a hátán a bőrt.

- Ki jött rá először, hogy a Hegylakó halhatatlan?
- Az anyja, a harmadik abortusz után.

A kannibál család éppen egy embert eszik. A fiú mondja:
- Apu, milyen finom ez a misszionárius! Ettem a hátából, most ehetek az arcából is?
Erre az apa:
- Na de kisfiam... hátra arc?

Orvos a beteghez:
- Van egy jó és egy rossz hírem.
- Kezdje a rosszal, doktor úr!
- Önnek Alzheimer kórja van.
- Te jó ég! És mi a jó hír?
- Hazamehet és elfelejtheti az egészet.
- És mi a rossz hír?

Buzi a hentesnél:
- Kérek egy rúd szalámit.
- Szeleteljem?
- Maga perselynek nézi a seggemet?

Halálos ágyán fekvő öreg bácsika almáspite szagot érez. Gondolja, hogy még egyszer, utoljára az életben egy falatot bekapna a kedvenc süteményéből. Iszonyatos kínokat kiállva, egy fél nap alatt lekászálódik emeleti szobájából, majd a konyhában megpillantja a pitét. Elcsoszog hozzá, és egész testében remegve odanyúl egy szeletért, amikor hatalmasat vernek a kezére:
- Ne nyúlkáljál, az a temetésre lesz!!!

Kisfiú kérdezi anyukáját:
- Anyu, a mi családunkban miért hal meg mindenki olyan hirtelen? ... Anyu, anyu... ANYUUUUUUU!!!!

- Hogy számolja a golyókat Jimmy?
- Fejben.

Két villanyszerelő ácsorog az állványon. Rászólnak egy arra járó öregasszonyra:
- Nénike, legyen szíves, adja már fel azt a piros drótot!
A mamóka odaadja.
- Köszönjük! Látod Józsi, mondtam én, hogy nulla, te meg jössz itt a hülyeségeddel, hogy fázis!
Member
Posts: 3,295
Joined: Apr 22 2007
Gold: 0.01
Mar 14 2008 09:06am
Quote (Vharimatras @ Fri, Mar 14 2008, 02:37pm)
- Hogyan lehet egy korosodó nőnek felállítani a mellét?
- Meg kell húzni a hátán a bőrt.

- Ki jött rá először, hogy a Hegylakó halhatatlan?
- Az anyja, a harmadik abortusz után.

A kannibál család éppen egy embert eszik. A fiú mondja:
- Apu, milyen finom ez a misszionárius! Ettem a hátából, most ehetek az arcából is?
Erre az apa:
- Na de kisfiam... hátra arc?

Orvos a beteghez:
- Van egy jó és egy rossz hírem.
- Kezdje a rosszal, doktor úr!
- Önnek Alzheimer kórja van.
- Te jó ég! És mi a jó hír?
- Hazamehet és elfelejtheti az egészet.
- És mi a rossz hír?

Buzi a hentesnél:
- Kérek egy rúd szalámit.
- Szeleteljem?
- Maga perselynek nézi a seggemet?

Halálos ágyán fekvő öreg bácsika almáspite szagot érez. Gondolja, hogy még egyszer, utoljára az életben egy falatot bekapna a kedvenc süteményéből. Iszonyatos kínokat kiállva, egy fél nap alatt lekászálódik emeleti szobájából, majd a konyhában megpillantja a pitét. Elcsoszog hozzá, és egész testében remegve odanyúl egy szeletért, amikor hatalmasat vernek a kezére:
- Ne nyúlkáljál, az a temetésre lesz!!!

Kisfiú kérdezi anyukáját:
- Anyu, a mi családunkban miért hal meg mindenki olyan hirtelen? ... Anyu, anyu... ANYUUUUUUU!!!!

- Hogy számolja a golyókat Jimmy?
- Fejben.

Két villanyszerelő ácsorog az állványon. Rászólnak egy arra járó öregasszonyra:
- Nénike, legyen szíves, adja már fel azt a piros drótot!
A mamóka odaadja.
- Köszönjük! Látod Józsi, mondtam én, hogy nulla, te meg jössz itt a hülyeségeddel, hogy fázis!


buzi a hentesnél laugh.gif

This post was edited by Av3l on Mar 14 2008 09:08am
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 14 2008 09:07am
Quote (Vharimatras @ Fri, 14 Mar 2008, 15:37)
- Hogyan lehet egy korosodó nőnek felállítani a mellét?
- Meg kell húzni a hátán a bőrt.

- Ki jött rá először, hogy a Hegylakó halhatatlan?
- Az anyja, a harmadik abortusz után.

A kannibál család éppen egy embert eszik. A fiú mondja:
- Apu, milyen finom ez a misszionárius! Ettem a hátából, most ehetek az arcából is?
Erre az apa:
- Na de kisfiam... hátra arc?

Orvos a beteghez:
- Van egy jó és egy rossz hírem.
- Kezdje a rosszal, doktor úr!
- Önnek Alzheimer kórja van.
- Te jó ég! És mi a jó hír?
- Hazamehet és elfelejtheti az egészet.
- És mi a rossz hír?

Buzi a hentesnél:
- Kérek egy rúd szalámit.
- Szeleteljem?
- Maga perselynek nézi a seggemet?

Halálos ágyán fekvő öreg bácsika almáspite szagot érez. Gondolja, hogy még egyszer, utoljára az életben egy falatot bekapna a kedvenc süteményéből. Iszonyatos kínokat kiállva, egy fél nap alatt lekászálódik emeleti szobájából, majd a konyhában megpillantja a pitét. Elcsoszog hozzá, és egész testében remegve odanyúl egy szeletért, amikor hatalmasat vernek a kezére:
- Ne nyúlkáljál, az a temetésre lesz!!!

Kisfiú kérdezi anyukáját:
- Anyu, a mi családunkban miért hal meg mindenki olyan hirtelen? ... Anyu, anyu... ANYUUUUUUU!!!!

- Hogy számolja a golyókat Jimmy?
- Fejben.

Két villanyszerelő ácsorog az állványon. Rászólnak egy arra járó öregasszonyra:
- Nénike, legyen szíves, adja már fel azt a piros drótot!
A mamóka odaadja.
- Köszönjük! Látod Józsi, mondtam én, hogy nulla, te meg jössz itt a hülyeségeddel, hogy fázis!

loool mindegyik tetszett biggrin.gif



Fuxy0415, Rawen, Dobi_hun, beni, H4xooR, kabraxis6, Av3l, iFeelAlone

HIIIIIIIIIII

This post was edited by Fuxy0415 on Mar 14 2008 09:08am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 14 2008 09:14am
Quote (HuNooB @ Thu, 13 Mar 2008, 20:48)
Nő elmegy az egyik sintértelepre..
- Egy olyan kutyát szeretnék, ami nagyon erős, és be van tanítva!
Telep vezetője:
- Ami azt illeti, van egy ""KARATE Pitbull"-unk!
- Aha persze. - mondja a szőke
- Mondjon neki bármit, és ő megcsinálja! - mondja a telepvezető
- OK. KaratePitbull, a kerítést!
Szétszedi.
- Karatepitbull, a csillárt!
Szétszedi.
- "Ez jó lesz, elviszem" - mondja a nő.
Megmutatja a férjének
- Nézd szivem karatepitbull!
Mire a férj
- Karatepitbull a f@szomat....!


En ezt harciebbel ismertem ^^ Azota miota Csaba baratunknak elmondtuk (csaladi barat) azota mikor jon latogatni, allandoan harciebnek hivja a kutyat xd (Yorkshire terrier mellesleg, szal enyhen nem vadallat:D )
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2008 09:15am
Most olvastam, bocs hogy angol.

An atheist was walking through the woods.

"What majestic trees!"
"What powerful rivers!"
"What beautiful animals!"
He said to himself.

As he was walking alongside the river, he heard a rustling in the bushes behind him. He turned to look. He saw a 7-foot grizzly bear charge towards him.

He ran as fast as he could up the path. He looked over his shoulder and saw that the bear was closing in on him.

He looked over his shoulder again, and the bear was even closer. He tripped and fell on the ground. He rolled over to pick himself up but saw that the bear was right on top of him, reaching for him with his left paw and raising his right paw to strike him.

At that instant the Atheist cried out, "Oh my God!"

Time Stopped.
The bear froze.
The forest was silent.

As a bright light shone upon the man, a voice came out of the sky. "You deny my existence for all these years, teach others I don't exist and even credit creation to cosmic accident." "Do you expect me to help you out of this predicament? Am I to count you as a believer?"
The atheist looked directly into the light, "It would be hypocritical of me to suddenly ask you to treat me as a Christian now, but perhaps you could make the BEAR a Christian?"

"Very Well," said the voice.

The light went out. The sounds of the forest resumed. And the bear dropped his right paw, brought both paws together, bowed his head and spoke:

"Lord bless this food, which I am about to receive from thy bounty through Christ our Lord, Amen."


Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 14 2008 09:18am
Quote (beni @ Fri, Mar 14 2008, 04:15pm)
Most olvastam, bocs hogy angol.

"


lol
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 14 2008 09:20am
Quote (beni @ Fri, Mar 14 2008, 04:15pm)
Most olvastam, bocs hogy angol.

An atheist was walking through the woods.

"What majestic trees!"
"What powerful rivers!"
"What beautiful animals!"
He said to himself.

As he was walking alongside the river, he heard a rustling in the bushes behind him. He turned to look. He saw a 7-foot grizzly bear charge towards him.

He ran as fast as he could up the path. He looked over his shoulder and saw that the bear was closing in on him.

He looked over his shoulder again, and the bear was even closer. He tripped and fell on the ground. He rolled over to pick himself up but saw that the bear was right on top of him, reaching for him with his left paw and raising his right paw to strike him.

At that instant the Atheist cried out, "Oh my God!"

Time Stopped.
The bear froze.
The forest was silent.

As a bright light shone upon the man, a voice came out of the sky. "You deny my existence for all these years, teach others I don't exist and even credit creation to cosmic accident." "Do you expect me to help you out of this predicament? Am I to count you as a believer?"
The atheist looked directly into the light, "It would be hypocritical of me to suddenly ask you to treat me as a Christian now, but perhaps you could make the BEAR a Christian?"

"Very Well," said the voice.

The light went out. The sounds of the forest resumed. And the bear dropped his right paw, brought both paws together, bowed his head and spoke:

"Lord bless this food, which I am about to receive from thy bounty through Christ our Lord, Amen."





:DDDD

kemény
Go Back To Magyar Topic List
Prev14041424344397Next
Add Reply New Topic New Poll