d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1409540964097409840995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 16 2015 04:23pm
Quote (jarabekg @ 17 Feb 2015 00:21)
a szopasnak sincs semmi ertelme, megis csinaljak


ha téged szopnak lehet nem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 16 2015 04:23pm
Quote (jarabekg @ 17 Feb 2015 00:21)
a szopasnak sincs semmi ertelme, megis csinaljak


???
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 16 2015 04:25pm
Quote (jarabekg @ Feb 16 2015 10:21pm)
a szopasnak sincs semmi ertelme, megis csinaljak


van egy rossz hirem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 16 2015 04:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 16 2015 10:23pm)
???


sztem arra gondol amikor reggel fel kell kelni időre
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 16 2015 04:27pm
Quote (Senee @ 17 Feb 2015 00:26)
sztem arra gondol amikor reggel fel kell kelni időre


:DDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 16 2015 04:28pm
Quote (Senee @ Feb 16 2015 11:26pm)
sztem arra gondol amikor reggel fel kell kelni időre


10/10
ezert megerdemelnel egy lottootost
am nyertel valamit a hetvegen?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 16 2015 04:28pm
Quote (RRC @ Feb 16 2015 10:27pm)
:DDDDDDDDDD


JÓ MI :YXD?GHDH:XDFH?XDH:XDH?

nemtudom azt hallottátok-e már, hogy mi lesz ha nyerek a lottón


Quote (Taszilo.^ @ Feb 16 2015 10:28pm)
10/10
ezert megerdemelnel egy lottootost
am nyertel valamit a hetvegen?


még egy kettesem se lett :XDGXDGHXD:?GHXD:H

de majd ezen a héten
és jövőhéten már nyugdíjasként kezdek

This post was edited by Senee on Feb 16 2015 04:29pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 16 2015 04:34pm
Quote (Senee @ 17 Feb 2015 00:28)
JÓ MI :YXD?GHDH:XDFH?XDH:XDH?

nemtudom azt hallottátok-e már, hogy mi lesz ha nyerek a lottón




még egy kettesem se lett :XDGXDGHXD:?GHXD:H

de majd ezen a héten
és jövőhéten már nyugdíjasként kezdek


ne aggódj, én egy számot se találtam el, pedig kettőt is felbasztam

holnap veszek hármat, nyerni kell
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 16 2015 04:37pm
Quote (jarabekg @ 16 Feb 2015 23:21)
a szopasnak sincs semmi ertelme, megis csinaljak


rendben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 16 2015 04:37pm
Quote (RRC @ Feb 16 2015 10:34pm)
ne aggódj, én egy számot se találtam el, pedig kettőt is felbasztam

holnap veszek hármat, nyerni kell


ennyikeh
különben dolgozhatunk életünk végéig

és hiába lennél gazdag - akkor is kelhetnél időre meg fájhatna a fejed akkor nem az éhezés hanem ezernyi más faszság miatt

én 14et adtam fel
most megduplázom

én egyszerűen nem élhetek így
ez a társadalom nem nekem való
Go Back To Magyar Topic List
Prev1409540964097409840995001Next
Closed New Topic New Poll