Quote (RRC @ Feb 16 2015 10:34pm)
ne aggódj, én egy számot se találtam el, pedig kettőt is felbasztam
holnap veszek hármat, nyerni kell
ennyikeh
különben dolgozhatunk életünk végéig
és hiába lennél gazdag - akkor is kelhetnél időre meg fájhatna a fejed akkor nem az éhezés hanem ezernyi más faszság miatt
én 14et adtam fel
most megduplázom
én egyszerűen nem élhetek így
ez a társadalom nem nekem való