d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1409440954096409740985001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 16 2015 03:35pm
Quote (Vismajor @ 16 Feb 2015 22:33)
jött volna ide is automatikusan, csak zippelve


:(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 16 2015 03:46pm
Quote (josheide @ 16 Feb 2015 22:35)
:(


Soha nem fogom megerteni miert csinal valaki pucer kepeket magarol, ha nem valami modell es fizetbek neki erte
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 16 2015 03:48pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Feb 2015 23:46)
Soha nem fogom megerteni miert csinal valaki pucer kepeket magarol, ha nem valami modell es fizetbek neki erte


down-kóros
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 16 2015 03:54pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Feb 2015 22:46)
Soha nem fogom megerteni miert csinal valaki pucer kepeket magarol, ha nem valami modell es fizetbek neki erte


inb4 vis fizetett a csajnak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 16 2015 03:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 16 2015 09:46pm)
Soha nem fogom megerteni miert csinal valaki pucer kepeket magarol, ha nem valami modell es fizetbek neki erte


mert elküldheti egy rakat csávóknak akik dícsérik akármilyen szarul néz ki és nő az önbizalma?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 16 2015 04:03pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 16 2015 10:46pm)
Soha nem fogom megerteni miert csinal valaki pucer kepeket magarol, ha nem valami modell es fizetbek neki erte


vagy oroet akar okozni vele valakinek akiben egbizik annyira, hogy akarmi tortenek kettek kozott nem gondola, hogy olyan priitiv hogy igy reagaljon? :S
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 16 2015 04:04pm
Quote (jarabekg @ Feb 16 2015 10:03pm)
vagy oroet akar okozni vele valakinek akiben egbizik annyira, hogy akarmi tortenek kettek kozott nem gondola, hogy olyan priitiv hogy igy reagaljon? :S


a post fele el van gépelve
vis.txt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 16 2015 04:09pm
Quote (llllllllllll @ Feb 16 2015 11:04pm)
a post fele el van gépelve
vis.txt


csak hianyoznak az m a j meg az u betuk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 16 2015 04:10pm
Quote (llllllllllll @ 16 Feb 2015 22:58)
mert elküldheti egy rakat csávóknak akik dícsérik akármilyen szarul néz ki és nő az önbizalma?


Eleg gaz.
Quote (jarabekg @ 16 Feb 2015 23:03)
vagy oroet akar okozni vele valakinek akiben egbizik annyira, hogy akarmi tortenek kettek kozott nem gondola, hogy olyan priitiv hogy igy reagaljon? :S


en alapjaiban kerdojelezem meg ezt a szokast, nem csak azt, hogy tartani kellene tole hogy igy vegzi.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 16 2015 04:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 16 2015 11:10pm)
Eleg gaz.

en alapjaiban kerdojelezem meg ezt a szokast, nem csak azt, hogy tartani kellene tole hogy igy vegzi.


a szopasnak sincs semmi ertelme, megis csinaljak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1409440954096409740985001Next
Closed New Topic New Poll