☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
4093
4094
4095
4096
4097
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728340
Replies: 50000
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#40941
Feb 16 2015 03:10pm
Quote (MarcusD @ 16 Feb 2015 21:51)
ezt betettem a profilomba a többi epik kvóta közé XDXD
És tényleg
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#40942
Feb 16 2015 03:14pm
Quote (MarcusD @ Feb 16 2015 10:51pm)
ezt betettem a profilomba a többi epik kvóta közé XDXD
nem rossz, hogy a saját szövegedet is beírod az epic kvótok közé
"hm, most kurva jót írtam - beteszem a profilomba"
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#40943
Feb 16 2015 03:16pm
Quote (Jancsipapa @ Feb 16 2015 10:14pm)
nem rossz, hogy a saját szövegedet is beírod az epic kvótok közé
"hm, most kurva jót írtam - beteszem a profilomba"
és még csak nemis írt kurvajót
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#40944
Feb 16 2015 03:17pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 16 2015 11:16pm)
és még csak nemis írt kurvajót
miért bántod
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#40945
Feb 16 2015 03:22pm
Quote (Jancsipapa @ Feb 16 2015 10:17pm)
miért bántod
kivetítem a saját magamban rejlő démonokat a környezetemre és az emberekre, és rajtuk vezetem le a bennem élő rosszat mert nemtudok vele szembenézni
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#40946
Feb 16 2015 03:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Feb 2015 23:22)
kivetítem a saját magamban rejlő démonokat a környezetemre és az emberekre, és rajtuk vezetem le a bennem élő rosszat mert nemtudok vele szembenézni
= kirabolsz egy védtelen embert
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#40947
Feb 16 2015 03:31pm
tfw úgy felbaszott az exem hogy majdnem felraktam a pucér képeit találkozzazexemmelpontcomra
de aztán inkább mégse
de azért remélem sok balfaszt fog ki maga mellé
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#40948
Feb 16 2015 03:32pm
Quote (Vismajor @ 16 Feb 2015 22:31)
tfw úgy felbaszott az exem hogy majdnem felraktam a pucér képeit találkozzazexemmelpontcomra
de aztán inkább mégse
de azért remélem sok balfaszt fog ki maga mellé
Miert oda miert nem ide ?
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#40949
Feb 16 2015 03:33pm
Quote (josheide @ Feb 16 2015 10:32pm)
Miert oda miert nem ide ?
jött volna ide is automatikusan, csak zippelve
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#40950
Feb 16 2015 03:35pm
>tfw egy hét és végleg hazajön a barátnőm, és még mindig szerelmesek vagyunk egymásba, megpróbáljuk helyrepofozni a dolgokat
>tfw úgy néz ki túléltük a félévet, bár rohadtl megviselt mindkettőnket
>feels wierdo men
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4093
4094
4095
4096
4097
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact