☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
4090
4091
4092
4093
4094
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728515
Replies: 50000
Track Topic
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#40911
Feb 15 2015 05:24pm
rákot kaptam magamtól, hogy egyáltalán megkérdeztem
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#40912
Feb 15 2015 05:32pm
Quote (llllllllllll @ 16 Feb 2015 00:24)
rákot kaptam magamtól, hogy egyáltalán megkérdeztem
meg is érdemled ofc
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#40913
Feb 15 2015 11:01pm
tfw arra ebredsz hogy kibaszottul faj a füled, es be van dugulva az orrod
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#40914
Feb 16 2015 01:08am
Beertem feloraval elobb munkahelyre. Jo ez a reggeli kozlekedes.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#40915
Feb 16 2015 04:56am
9tol volt megbeszelesem a dekan fiaval
9:05kor keltem
9:10kor mar bent voltam
Imadom a mai napot
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#40916
Feb 16 2015 05:04am
Betegnek lenni ebben a baszott jó időben. 4 eve nem volt már semmi bajom, eléggé kiütött az influenza.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#40917
Feb 16 2015 05:42am
Quote (fahrii @ 16 Feb 2015 13:04)
Betegnek lenni ebben a baszott jó időben. 4 eve nem volt már semmi bajom, eléggé kiütött az influenza.
egészségesen kéne élni és nem lenne ilyen problémád
ZaturekManfred
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold
:
0.00
#40918
Feb 16 2015 06:03am
Quote (sylke @ Feb 16 2015 01:42pm)
egészségesen kéne élni és nem lenne ilyen problémád
Kolbász, szalonna, pálinka.
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#40919
Feb 16 2015 06:04am
Quote (ZaturekManfred @ Feb 16 2015 12:03pm)
Kolbász, szalonna, pálinka.
kolbászt tudok adni bármikor
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#40920
Feb 16 2015 06:18am
jara adja nekem a csocsóasztalát
úgyse tud csocsózni, nekünk meg kell asztal
cserébe feltüntetjük, mint gazdag mecénás zsidó!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4090
4091
4092
4093
4094
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact