d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1408640874088408940905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 13 2015 10:09am
Quote (anyd @ 13 Feb 2015 16:25)
mi a neve?


Konkret neve nincs, csak a tisztesseg dolgot feszegeti, es hasonlo dolgokrol vegzett kiserletekrol ir (ebben a fejezetben legalabbis)
Amugy dan ariely - kiszamithatioan irracionalis a konyv cime

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 13 2015 10:09am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 13 2015 10:09am
Quote (Baleee @ Feb 13 2015 05:04pm)
Tolvaj ciganykodas.


Mondjuk még mindig jobb mint olyannak lenni mint te.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 13 2015 10:13am
Quote (anyd @ 13 Feb 2015 18:09)
Mondjuk még mindig jobb mint olyannak lenni mint te.


kecsöpöt szoktál rakni a pisztáciára?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 13 2015 10:14am
Quote (RRC @ Feb 13 2015 05:13pm)
kecsöpöt szoktál rakni a pisztáciára?


és kanállal eszem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 13 2015 10:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Feb 2015 17:09)
Konkret neve nincs, csak a tisztesseg dolgot feszegeti, es hasonlo dolgokrol vegzett kiserletekrol ir (ebben a fejezetben legalabbis)
Amugy dan ariely - kiszamithatioan irracionalis a konyv cime


Erdekes amugy, eszerint az ilyenfajta "apro csalas" nem igazan triggereli a felsobb tudatunkban a tisztessegtelemseg erzeset, es a legtobb ember elott ha ott van a lehetoseg lelkiismeretfurdalas nelkul megteszi, mert nem erzi konkretan lopasnak, arrol mar nem is beszelve, hogy tavol van a dolog a keszpenztol (ehhez meg mar mondjuk tenyleg elkell olvasni a konyvet mert hosszu tortenrt :D)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 13 2015 10:29am
Quote (anyd @ 13 Feb 2015 18:09)
Mondjuk még mindig jobb mint olyannak lenni mint te.

Igazad van. Jobb ember vagy nalam.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 13 2015 10:33am
én mindig megeszek vagy 2 sajtos kiflit a tescóban
és nem fizetem ki!!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 13 2015 10:34am
Quote (anyd @ Feb 13 2015 04:05pm)
én a tescoban vettem 400 grammot 300 forintért


looooool
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 13 2015 11:03am
Kicsit unom a mai melót. Sztem mindjárt fogom magam és haza megyek...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 13 2015 11:26am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 13 2015 06:03pm)
Kicsit unom a mai melót. Sztem mindjárt fogom magam és haza megyek...


Ditto. 3 bonyolult Drupal Modulnak kell kombinalnom olyan funkciot, amiknek nincs dokumentalva az API-juk, es csak igy randomba probalkozgatok, hatha tovabbjutok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1408640874088408940905001Next
Closed New Topic New Poll