d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1408540864087408840895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 13 2015 08:37am
Quote (lacketto @ Feb 13 2015 02:22pm)
ez sima bolti, 690 volt egy ilyen csomag (20dkg)

http://www.hiperpont.hu/custom/automex/image/cache/w500h500m00wt1/product/%C3%89tel-ital/Edesseg,%20teasuti,%20sos,%20chips/Mogyi/mogyi%20piszt%C3%A1cia%20200.png

alapból ritkán eszem, akkor nem a kimérős, félig kizabáltat veszem.


Dat bulk
Mondjuk jo draga, de en is imadom :3
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 13 2015 09:05am
Quote (lacketto @ Feb 13 2015 03:22pm)
ez sima bolti, 690 volt egy ilyen csomag (20dkg)

http://www.hiperpont.hu/custom/automex/image/cache/w500h500m00wt1/product/tel-ital/Edesseg,teasuti,sos,chips/Mogyi/mogyipisztcia200.png

alapból ritkán eszem, akkor nem a kimérős, félig kizabáltat veszem.


én a tescoban vettem 400 grammot 300 forintért

This post was edited by anyd on Feb 13 2015 09:06am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 13 2015 09:06am
Quote (anyd @ Feb 13 2015 04:05pm)
én a tescoban vettem 400 grammot 300 forintért


wat
pesti út?

durván olcsónak tűnik
biztos nem a mogyoróval cimkézted fel? :D

értem. :DDD

This post was edited by lacketto on Feb 13 2015 09:07am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 13 2015 09:07am
Quote (lacketto @ Feb 13 2015 04:06pm)
wat
pesti út?


ja :D a földimogyoró kilója csak 800 forint, és van önkiszolgáló pénztár gg wp
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 13 2015 09:23am
Quote (anyd @ 13 Feb 2015 16:07)
ja :D a földimogyoró kilója csak 800 forint, és van önkiszolgáló pénztár gg wp


Tfw pont errol a viselkedesrol olvasok
Tiptopkek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 13 2015 09:25am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 13 2015 04:23pm)
Tfw pont errol a viselkedesrol olvasok
Tiptopkek


mi a neve?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 13 2015 09:26am
Quote (anyd @ Feb 13 2015 04:25pm)
mi a neve?


inb4 autizmus
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 13 2015 09:38am
Quote (anyd @ Feb 13 2015 04:25pm)
mi a neve?


lopás :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 13 2015 09:59am
:DDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 13 2015 10:04am
Quote (anyd @ 13 Feb 2015 17:25)
mi a neve?


Tolvaj ciganykodas.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1408540864087408840895001Next
Closed New Topic New Poll