d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1408440854086408740885001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 13 2015 06:24am
azok is éppugyanolyan büdösek mint mi
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 13 2015 06:41am
Quote (Senee @ Feb 13 2015 01:24pm)
azok is éppugyanolyan büdösek mint mi


Es meg wowozni se tudnak olyan jol.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 13 2015 07:27am
Quote (Karan2_Returned @ Feb 13 2015 12:41pm)
Es meg wowozni se tudnak olyan jol.


hja wipeolnak deathwingen erre megoldás gyanánt kigombolnak még 2 gombot a blúzukon
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 13 2015 07:28am
Quote (Senee @ 13 Feb 2015 15:27)
hja wipeolnak deathwingen erre megoldás gyanánt kigombolnak még 2 gombot a blúzukon


én máris hiszek nekik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 13 2015 07:30am
Quote (RRC @ Feb 13 2015 01:28pm)
én máris hiszek nekik


hát de ez az, hogy a pinamágia úgy segíti őket az életben, hogy a hímek megoldják helyettük miatta a dolgaikat
de az életben is ugyanezt a hatást érik el és abbol még pénzük is lesz ergo nyilván ott fejtik ki inkabb a hatasukat

nekünk hímeknek meg egy küzdelem kínszenvedés az élet megteremteni a nőstényeknek a biztonságos fészket etetni itatni a fiókákkal együtt az egész fészekaljat etc
nekünk sokkal jobb a wow, sokkal egyszerűbben vagyunk ott hősök mint ebben a szemét valós életben

This post was edited by Senee on Feb 13 2015 07:30am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 13 2015 07:36am
det copypasta, ezt már tutira írta így le szó szerint
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 13 2015 07:38am
tfw vettem majd' fél kg pisztáciát
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 13 2015 08:15am
Quote (anyd @ Feb 13 2015 02:38pm)
tfw vettem majd' fél kg pisztáciát


en is épp azzal lakok jól.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 13 2015 08:19am
Quote (lacketto @ Feb 13 2015 03:15pm)
en is épp azzal lakok jól.


hol veszed és ennyiért?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 13 2015 08:22am
Quote (anyd @ Feb 13 2015 03:19pm)
hol veszed és ennyiért?


ez sima bolti, 690 volt egy ilyen csomag (20dkg)



alapból ritkán eszem, akkor nem a kimérős, félig kizabáltat veszem.

This post was edited by lacketto on Feb 13 2015 08:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1408440854086408740885001Next
Closed New Topic New Poll