Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2015 09:10pm)
Nálunk a valentin nap csak a bátyám névnapját jelenti, semmi hülye átvett szart nem.
Maximum arra jó ez a valentin-nap majmolás, hogy akinek nincs gf, elmehet és megdughat olyan nőket, akik szomorúak, hogy valentin napon nincs senkijük. De az ilyenek úgyis buták, mint a föld, szóval tényleg csak dugni jók.
de ilyen nőkkel minden nap tele van a város, nem kell hozzá valentinnap, hogy megdugja őket az ember
btw nekem az új kedvenc ünnepeim a farsang és a halloween
a két ünnep valamelyikén menjetek le akármelyik kocsmába
én az elmúlt 2-3 évben csak ilyen macska, ápolónő, rendőrnő, vámpír ruhás picsákkal töltött kocsmákat találtam (ofc mindegyik magassarkú,neccharisnya, kivágott felső, csak jelmeztől függően más színekben)