d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1408340844085408640875001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 12 2015 03:10pm
Nálunk a valentin nap csak a bátyám névnapját jelenti, semmi hülye átvett szart nem.

Maximum arra jó ez a valentin-nap majmolás, hogy akinek nincs gf, elmehet és megdughat olyan nőket, akik szomorúak, hogy valentin napon nincs senkijük. De az ilyenek úgyis buták, mint a föld, szóval tényleg csak dugni jók.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 12 2015 03:12pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2015 10:10pm)
Nálunk a valentin nap csak a bátyám névnapját jelenti, semmi hülye átvett szart nem.

Maximum arra jó ez a valentin-nap majmolás, hogy akinek nincs gf, elmehet és megdughat olyan nőket, akik szomorúak, hogy valentin napon nincs senkijük. De az ilyenek úgyis buták, mint a föld, szóval tényleg csak dugni jók.


Erre eddig nem is gondoltam
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 03:13pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2015 09:10pm)
Nálunk a valentin nap csak a bátyám névnapját jelenti, semmi hülye átvett szart nem.

Maximum arra jó ez a valentin-nap majmolás, hogy akinek nincs gf, elmehet és megdughat olyan nőket, akik szomorúak, hogy valentin napon nincs senkijük. De az ilyenek úgyis buták, mint a föld, szóval tényleg csak dugni jók.


de ilyen nőkkel minden nap tele van a város, nem kell hozzá valentinnap, hogy megdugja őket az ember

btw nekem az új kedvenc ünnepeim a farsang és a halloween
a két ünnep valamelyikén menjetek le akármelyik kocsmába
én az elmúlt 2-3 évben csak ilyen macska, ápolónő, rendőrnő, vámpír ruhás picsákkal töltött kocsmákat találtam (ofc mindegyik magassarkú,neccharisnya, kivágott felső, csak jelmeztől függően más színekben)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 12 2015 03:25pm
Quote (llllllllllll @ Feb 12 2015 10:13pm)
de ilyen nőkkel minden nap tele van a város, nem kell hozzá valentinnap, hogy megdugja őket az ember

btw nekem az új kedvenc ünnepeim a farsang és a halloween
a két ünnep valamelyikén menjetek le akármelyik kocsmába
én az elmúlt 2-3 évben csak ilyen macska, ápolónő, rendőrnő, vámpír ruhás picsákkal töltött kocsmákat találtam (ofc mindegyik magassarkú,neccharisnya, kivágott felső, csak jelmeztől függően más színekben)


mikulasruha >>>>

Egyik csajhoz odamentem, es kilogott a melle a mikulasruhabol, nem tudtam illik-e ilyenkor szolni vagy nem.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 03:26pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 12 2015 09:25pm)
mikulasruha >>>>

Egyik csajhoz odamentem, es kilogott a melle a mikulasruhabol, nem tudtam illik-e ilyenkor szolni vagy nem.


csaj ismerősömnek is egyszer szóltak deákon, hogy kilóg az egész segge, tangája
elég jó nő volt, úgyhogy valszeg csak poénból szóltak neki, de nem igazán értékelte
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 03:42pm
Quote (CyberPunk666 @ 12 Feb 2015 22:10)
Nálunk a valentin nap csak a bátyám névnapját jelenti, semmi hülye átvett szart nem.

Maximum arra jó ez a valentin-nap majmolás, hogy akinek nincs gf, elmehet és megdughat olyan nőket, akik szomorúak, hogy valentin napon nincs senkijük. De az ilyenek úgyis buták, mint a föld, szóval tényleg csak dugni jók.


mesélj
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 04:03pm
Rájöttem h utálok más emberekkel együtt lakni, faszert nem lehet tekintettel lenni a másikra, nem értem.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 12 2015 05:07pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 12 2015 10:25pm)
mikulasruha >>>>

Egyik csajhoz odamentem, es kilogott a melle a mikulasruhabol, nem tudtam illik-e ilyenkor szolni vagy nem.


Quote (fahrii @ Feb 12 2015 11:03pm)
Rájöttem h utálok más emberekkel együtt lakni, faszert nem lehet tekintettel lenni a másikra, nem értem.


még ő is odamegy a lányokhoz baszod
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 13 2015 04:38am
Quote (TrollBoss @ Feb 13 2015 12:07am)
még ő is odamegy a lányokhoz baszod


Miert ne mennek oda a lanyokhoz? :wacko:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 13 2015 06:08am
Quote (TrollBoss @ 13 Feb 2015 00:07)
még ő is odamegy a lányokhoz baszod


mi az hogy "még ő is"?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1408340844085408640875001Next
Closed New Topic New Poll