d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1408040814082408340845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 09:21am
Quote (MarcusD @ 12 Feb 2015 16:20)
kezdem azt gondolni hogy még én is nagyobb alfa vagyok nálad


nálam még senee is nagyobb alfa
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 12 2015 09:26am
Quote (fahrii @ Feb 12 2015 04:10pm)
Meg akarok halni. Ma volt egy olyan 111321312/10 csaj a kondiban, számomra kb tökéletes. 180 centi magas, gyönyörű arc, barna haj, tökéletes test, még a bőrét is megnéztem mennyire szép... ilyen sem volt még. Mikor lesz már vége ennek a szánalmas szar életemnek, törjön már ki az a kurva atomháború legyen vége ennek a boldogtalan vergődésnek.



ezt írom épp
az atom legalább gyors és fájdalommentes
a halál előtt mégcsak arra se lenne időm hogy végigfusson az agyamon mennyire céltalan és szánalmas volt az utóbbi 24 éve
m


ez egyaltalan nem igaz, hacsak nem tartozkodsz a robbanas kozeleben(ez a tavolsag nyilvan a bomba technologiajatol es hatoerejetol is fugg, illetve harcaszati fegyver eseten a magassagtol) a lokeshullam relative gyorsan hoenergiava alakul es feluleti viszonyoktol fuggoen nem feltetlenul okoz azonnali halalt, illetve nem okoz 100%os emberveszteseget

ha fajdalommentes halalt akarsz akkor javaslom lodd be magad es fekudj bele egy toba/folyoba igy telen - de a tuloldalon senkinek ne mond el ki adta a tippet
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 09:27am
Quote (TresholdOfUniverse @ 12 Feb 2015 16:26)
ez egyaltalan nem igaz, hacsak nem tartozkodsz a robbanas kozeleben(ez a tavolsag nyilvan a bomba technologiajatol es hatoerejetol is fugg, illetve harcaszati fegyver eseten a magassagtol) a lokeshullam relative gyorsan hoenergiava alakul es feluleti viszonyoktol fuggoen nem feltetlenul okoz azonnali halalt, illetve nem okoz 100%os emberveszteseget

ha fajdalommentes halalt akarsz akkor javaslom lodd be magad es fekudj bele egy toba/folyoba igy telen - de a tuloldalon senkinek ne mond el ki adta a tippet


amúgy csak vicceltem
de azért ty a tippet, de valami olyan kéne ami kijön ingyér mert csóró vagyok
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 12 2015 09:28am
Quote (fahrii @ Feb 12 2015 04:27pm)
amúgy csak vicceltem
de azért ty a tippet, de valami olyan kéne ami kijön ingyér mert csóró vagyok


panel, erkény, ablak

bb
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 12 2015 09:29am
Quote (fahrii @ Feb 12 2015 04:27pm)
amúgy csak vicceltem
de azért ty a tippet, de valami olyan kéne ami kijön ingyér mert csóró vagyok


ipari oldoszerekkel olcson kijossz

ha full ingyert kell, akkor nyaron szedsz egy nagy marek csattanos maszlagot, es felstoppolsz az alacsony tatraba, ott jo hideg forrasok vannak
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 09:32am
Quote (TresholdOfUniverse @ 12 Feb 2015 16:29)
ipari oldoszerekkel olcson kijossz

ha full ingyert kell, akkor nyaron szedsz egy nagy marek csattanos maszlagot, es felstoppolsz az alacsony tatraba, ott jo hideg forrasok vannak


mondom hogy jk
de azért látom vágod a témát :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 12 2015 09:33am
Quote (fahrii @ Feb 12 2015 04:32pm)
mondom hogy jk
de azért látom vágod a témát :D



rejtett ajanlas seneenek
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 12 2015 10:55am
tfw rámjött a vécén a böföghetnék és ahogy erőlködtem hogy kijöjjön, kirobbant belőlem hirtelen a szar és elkenődött a csészén
kösz marhahús
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 12 2015 11:08am
tfw elhagyod a pénztárcádat

kibaszottul szidod magad, hogy lehetsz ekkora idióta
letiltod a kártyádat, bejárod a corvin-t, a kfc-t, leadod a telefonszámodat a plázában, az irodaházban, mindenhol

mindenki tök jó fej, kaptam bkv jegyet, pénzt is kérdezték

40 szenvedéssel teli perc múlva

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 12 2015 11:20am
Quote (Anarkin @ 12 Feb 2015 19:08)
tfw elhagyod a pénztárcádat

kibaszottul szidod magad, hogy lehetsz ekkora idióta
letiltod a kártyádat, bejárod a corvin-t, a kfc-t, leadod a telefonszámodat a plázában, az irodaházban, mindenhol

mindenki tök jó fej, kaptam bkv jegyet, pénzt is kérdezték

40 szenvedéssel teli perc múlva

http://i.imgur.com/QLv1nmM.png


mekkora geci direkt elvette a tárcádat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1408040814082408340845001Next
Closed New Topic New Poll