d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1407940804081408240835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 05:17am
emaileim

Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 12 2015 05:20am
Quote (llllllllllll @ 12 Feb 2015 13:17)


2007-2008

Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 12 2015 05:47am
Quote (Namechange @ Feb 12 2015 11:25am)
tfw no gf
ki lettem dobva, meg osztva is, én vagyok a szar szemét mocsok
persze legutóbb én alázkodtam meg és csúszva mászva próbáltam visszamenni hozzá
hát ebből elég volt
és még most is azt hallgatom mekkora szar vagyok :thumbsup:
jöhetnek az agyatlan tini diszkólányok ismételten
ivett.rar nem lesz, ne is kérjétek


iktf
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 12 2015 05:58am
Quote (ElCapitano @ 12 Feb 2015 12:20)


soon 50+ centi m8
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 12 2015 06:47am
tegnap pizzagolyókat ettem
sose hallottam még lol ugyhogy kiprobaltam nem bantam meg

finom puha teszta es benne a töltelék de mondjuk nem golyó mert van alja és csucsos a teteje, de be lehet látni a tetejen a cuccra és lehetett választani hozzá öntetet én fokhagymás tejfölöset kértem és abba mártogattam jó volt nagyon


ma meg hazafele bemegyek a kinaiba
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 12 2015 08:00am
Quote (Senee @ 12 Feb 2015 14:47)
tegnap pizzagolyókat ettem
sose hallottam még lol ugyhogy kiprobaltam nem bantam meg

finom puha teszta es benne a töltelék de mondjuk nem golyó mert van alja és csucsos a teteje, de be lehet látni a tetejen a cuccra és lehetett választani hozzá öntetet én fokhagymás tejfölöset kértem és abba mártogattam jó volt nagyon


ma meg hazafele bemegyek a kinaiba


Ez tenyleg not bad.



Nah erre azt mondom, ha ugy van, elfer a ketchup. De rendes vekonytesztas (olasz) pizzara not.
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 12 2015 08:35am
Quote (Baleee @ 12 Feb 2015 16:00)
Ez tenyleg not bad.

http://pizzagolyo.hu/images/akciok_nincs.png

Nah erre azt mondom, ha ugy van, elfer a ketchup. De rendes vekonytesztas (olasz) pizzara not.


hova kell erre ketchup lol?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 09:10am
Meg akarok halni. Ma volt egy olyan 111321312/10 csaj a kondiban, számomra kb tökéletes. 180 centi magas, gyönyörű arc, barna haj, tökéletes test, még a bőrét is megnéztem mennyire szép... ilyen sem volt még. Mikor lesz már vége ennek a szánalmas szar életemnek, törjön már ki az a kurva atomháború legyen vége ennek a boldogtalan vergődésnek.

Quote (TrollBoss @ 12 Feb 2015 16:10)
inkább halj meg, nehogy odamenj hozzá


ezt írom épp
az atom legalább gyors és fájdalommentes
a halál előtt mégcsak arra se lenne időm hogy végigfusson az agyamon mennyire céltalan és szánalmas volt az utóbbi 24 évem


This post was edited by fahrii on Feb 12 2015 09:11am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 12 2015 09:10am
Quote (fahrii @ Feb 12 2015 04:10pm)
Meg akarok halni. Ma volt egy olyan 111321312/10 csaj a kondiban, számomra kb tökéletes. 180 centi magas, gyönyörű arc, barna haj, tökéletes test, még a bőrét is megnéztem mennyire szép... ilyen sem volt még. Mikor lesz már vége ennek a szánalmas szar életemnek, törjön már ki az a kurva atomháború legyen vége ennek a boldogtalan vergődésnek.


inkább halj meg, nehogy odamenj hozzá
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 12 2015 09:20am
Quote (fahrii @ 12 Feb 2015 16:10)
Meg akarok halni. Ma volt egy olyan 111321312/10 csaj a kondiban, számomra kb tökéletes. 180 centi magas, gyönyörű arc, barna haj, tökéletes test, még a bőrét is megnéztem mennyire szép... ilyen sem volt még. Mikor lesz már vége ennek a szánalmas szar életemnek, törjön már ki az a kurva atomháború legyen vége ennek a boldogtalan vergődésnek.



ezt írom épp
az atom legalább gyors és fájdalommentes
a halál előtt mégcsak arra se lenne időm hogy végigfusson az agyamon mennyire céltalan és szánalmas volt az utóbbi 24 évem


kezdem azt gondolni hogy még én is nagyobb alfa vagyok nálad
Go Back To Magyar Topic List
Prev1407940804081408240835001Next
Closed New Topic New Poll