Quote (32rferkipper @ Dec 18 2012 04:15pm)
csak egyszer ird mar le, hogy teged ez miert izgat ennyire es miert van minden egyes postodban valami mondanivalod az iranyomba.
multkor james bond bluray volt 70 font folott..
Ismerős voltál még kaniról, de nem rémlik, hogy akkoriban ekkora idióta lettél volna.
Doppingszert használsz kezdő létedre? Oké tedd, te dolgod. De hogy erre büszke is legyél és állandóan reklámozd egy fórumon, egyfajta vagánykodásképpen... ezzel tökéletesen bizonyítod az idiótaságod.
Amúgy azért van "minden egyes postomban mondanivalóm a te irányodba" mivel, ha nem vetted volna észre csak arra reagáltam, ha doppingolást hirdetted itt a fórumon.