d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14074084094104111141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2013 02:37pm
Quote (SnoopDogg @ 24 Sep 2013 21:24)
most fejeztem be a 3. évadot
de már kicsit untam
ha a 4. nem lesz jobb akkor darálom és kezdem az Oz / Sopranos / Wire
fasz se tudja ezek közül melyiket érdemes.. talán mindből bele nézek 1-2 részbe


sopranos, aztán wire
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 24 2013 04:38pm
Quote (SnoopDogg @ Sep 24 2013 08:24pm)
most fejeztem be a 3. évadot
de már kicsit untam
ha a 4. nem lesz jobb akkor darálom és kezdem az Oz / Sopranos / Wire
fasz se tudja ezek közül melyiket érdemes.. talán mindből bele nézek 1-2 részbe


inkabb nezz valami ertelmeset
a sopranosnal fosabb, unalmasabb, laposabb sorozatot en meg nem lattam
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 24 2013 04:40pm
Quote (Flutter @ Sep 25 2013 12:38am)
inkabb nezz valami ertelmeset
a sopranosnal fosabb, unalmasabb, laposabb sorozatot en meg nem lattam


szerintem annyira azért nem vészes, de tényleg erősen overrated
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 24 2013 04:44pm
mi lett a dexter vege? nem volt idom megnezni, de kivancsi vagyok
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2013 04:46pm
Quote (putincykavodka @ 25 Sep 2013 00:44)
mi lett a dexter vege? nem volt idom megnezni, de kivancsi vagyok


leírtam #4061-be
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 24 2013 04:53pm
Quote (Anarkin @ Sep 25 2013 12:46am)
leírtam #4061-be


ty, kedvenc sorozatom volt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 24 2013 11:01pm
Quote (SnoopDogg @ Sep 24 2013 07:24pm)
most fejeztem be a 3. évadot
de már kicsit untam
ha a 4. nem lesz jobb akkor darálom és kezdem az Oz / Sopranos / Wire
fasz se tudja ezek közül melyiket érdemes.. talán mindből bele nézek 1-2 részbe


Quote (SnoopDogg @ Sep 24 2013 08:23pm)
vagy esetleg valaki ajánlhatna ezek közül


én az OZ-t ajánlom
pláne neked :XD

persze a többi is jó, de elsőnek nézd meg az OZ-t imo
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 25 2013 06:49am
Quote (iceblade777 @ 23 Sep 2013 16:44)
gondolkodom a Bura alatt (Under the dome) c. sorozaton, valaki látta/nézi?


én nézem, hát láttam már jobbat is, egynek, így unalmamban elmegy

/e
nem tudom látta-e már valaki a BMS (Blue Mountain State), nekem bejött, ilyen értelmetlen agyatlan Amerikai Pite sorozatban, nagyon állat :D

This post was edited by Ghostmasterq on Sep 25 2013 06:50am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 25 2013 06:49am
Quote (Ghostmasterq @ 25 Sep 2013 14:49)
én nézem, hát láttam már jobbat is, egynek, így unalmamban elmegy


dettó, sokszor agybajt kapok tőle, de azért nézem ha már elkezdtem
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 25 2013 07:00am
Quote (Ghostmasterq @ Sep 25 2013 02:49pm)
én nézem, hát láttam már jobbat is, egynek, így unalmamban elmegy

/e
nem tudom látta-e már valaki a BMS (Blue Mountain State), nekem bejött, ilyen értelmetlen agyatlan Amerikai Pite sorozatban, nagyon állat :D


megnéztem az első 6 részt kb fél éve, nagyon jó volt ez a vígjáték a sok TWD és breaking bad dráma után, főleg hogy HIMYM már eléggé unalmas
+ csöcsök és dugás
Go Back To Magyar Topic List
Prev14074084094104111141Next
Add Reply New Topic New Poll