d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1407840794080408140825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 12 2015 04:27am
Quote (Namechange @ 12 Feb 2015 12:25)
tfw no gf
ki lettem dobva, meg osztva is, én vagyok a szar szemét mocsok
persze legutóbb én alázkodtam meg és csúszva mászva próbáltam visszamenni hozzá
hát ebből elég volt
és még most is azt hallgatom mekkora szar vagyok :thumbsup:
jöhetnek az agyatlan tini diszkólányok ismételten
ivett.rar nem lesz, ne is kérjétek


azért egy profilpic.jpg jöhetne
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 12 2015 04:28am
Quote (ElCapitano @ 12 Feb 2015 12:27)
azért egy profilpic.jpg jöhetne


nop
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 12 2015 04:30am
Quote (Namechange @ 12 Feb 2015 12:28)
nop


amúgy ismik vagyunk fácseboxon, szóval rájöttem tárgytalan :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 12 2015 04:30am
Quote (Namechange @ 12 Feb 2015 11:25)
tfw no gf
ki lettem dobva, meg osztva is, én vagyok a szar szemét mocsok
persze legutóbb én alázkodtam meg és csúszva mászva próbáltam visszamenni hozzá
hát ebből elég volt
és még most is azt hallgatom mekkora szar vagyok :thumbsup:
jöhetnek az agyatlan tini diszkólányok ismételten
ivett.rar nem lesz, ne is kérjétek


faszert nem ezzel kezded...

Ez ugyanaz a csaj aki az exehez ment at mikor veszekedtetek ?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 12 2015 04:30am
Quote (ElCapitano @ 12 Feb 2015 12:30)
amúgy ismik vagyunk fácseboxon, szóval rájöttem tárgytalan :D


Akkor probléma megoldva. :D
Quote (josheide @ 12 Feb 2015 12:30)
faszert nem ezzel kezded...

Ez ugyanaz a csaj aki az exehez ment at mikor veszekedtetek ?


Ugyan az.
Gondoltam adok még egy esélyt a dolognak, hát nem kellett volna.

This post was edited by Namechange on Feb 12 2015 04:31am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 12 2015 04:42am
Quote (Namechange @ Feb 12 2015 11:25am)
tfw no gf
ki lettem dobva, meg osztva is, én vagyok a szar szemét mocsok
persze legutóbb én alázkodtam meg és csúszva mászva próbáltam visszamenni hozzá
hát ebből elég volt
és még most is azt hallgatom mekkora szar vagyok :thumbsup:
jöhetnek az agyatlan tini diszkólányok ismételten
ivett.rar nem lesz, ne is kérjétek


picsába
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 04:50am
Quote (Namechange @ Feb 12 2015 10:30am)
Akkor probléma megoldva. :D


Ugyan az.
Gondoltam adok még egy esélyt a dolognak, hát nem kellett volna.


öreg hiba
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 04:56am
dayz streamet nézek lassan 1 órája
gyerek full komoly fejjel rohangál fel alá, lopakodik, de még egy emberrel nem találkozott
beírom, hogy kurva jó egy üres szerveren játszani
meglátja, tiszta ideg lesz és felháborodva közli, hogy legalább 20an vannak a szerveren

ez olyan bazdmeg, mintha egy wow serveren játszanának 20an
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 12 2015 05:02am
Quote (llllllllllll @ 12 Feb 2015 11:56)
dayz streamet nézek lassan 1 órája
gyerek full komoly fejjel rohangál fel alá, lopakodik, de még egy emberrel nem találkozott
beírom, hogy kurva jó egy üres szerveren játszani
meglátja, tiszta ideg lesz és felháborodva közli, hogy legalább 20an vannak a szerveren

ez olyan bazdmeg, mintha egy wow serveren játszanának 20an


aminel meg mar csak az rosszabb, ha valaki azt nezi, ahogy a masik 20 emberes wow szerveren jatszik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 12 2015 05:05am
Quote (SummertimeClothes @ 12 Feb 2015 13:02)
aminel meg mar csak az rosszabb, ha valaki azt nezi, ahogy a masik 20 emberes wow szerveren jatszik


földreeeeeeeeeeeeee
Go Back To Magyar Topic List
Prev1407840794080408140825001Next
Closed New Topic New Poll