d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1407740784079408040815001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 11 2015 04:51pm
Quote (Taszilo.^ @ Feb 11 2015 10:21pm)


Mirin dem pussy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 11 2015 07:37pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 Feb 2015 23:21)


>tanulni eleg a vizsgaidoszakban.

Meg jo, hogy ideje koran hozzaszokik ahhoz, hogy kurvakent keres penzt, mert ezentul mashogy nem fog tudni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 12 2015 01:04am
Quote (Baleee @ Feb 12 2015 01:37am)
>tanulni eleg a vizsgaidoszakban.

Meg jo, hogy ideje koran hozzaszokik ahhoz, hogy kurvakent keres penzt, mert ezentul mashogy nem fog tudni.


szemét élet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 12 2015 01:18am
Quote (RRC @ 11 Feb 2015 23:18)
én kimosatom esti mosóban lófasz pénzért és még csak görnyedni se kell


Nekem meg anyad mossa le a habos csocseivel.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 12 2015 02:02am
Quote (Taszilo.^ @ 11 Feb 2015 22:21)


kivancsi vagyok majd mikor diplomaval nem 450-et hanem mondjuk egy egy ezrest keresne orankent akkor folytatja e a dolgot :D

hint: valoszinuleg igen
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Feb 12 2015 02:27am
Quote (josheide @ Feb 12 2015 10:02am)
kivancsi vagyok majd mikor diplomaval nem 450-et hanem mondjuk egy egy ezrest keresne orankent akkor folytatja e a dolgot :D

hint: valoszinuleg igen


Elmondása szerint csak a vizsgaidőszakban kell tanulni = közel sem olyan elhivatott, mint aminek lenni kellene. Lediplomázik kettesre, és a havi 200 kezdő fizetés helyett marad a szakmánál, ami mellett megkeresi a tripláját, 30 éves korára pedig szépen kiég. End of story, mehet is a Blikknek.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 12 2015 02:29am
Bassza meg, nezegettem lancfureszeket, a legkisebb stihl is 80k korul van. :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 02:35am
Quote (Baleee @ 12 Feb 2015 09:29)
Bassza meg, nezegettem lancfureszeket, a legkisebb stihl is 80k korul van. :(


Anyádban nem akad meg az olcsóbb sem szerintem.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 12 2015 02:36am
Quote (fahrii @ 12 Feb 2015 10:35)
Anyádban nem akad meg az olcsóbb sem szerintem.


H3h3 n1!


///

Irkalnak itt Dolmar, Husqvarna, Makitakat is, meg, hogy a Stihl es Makita az anyavallalatait egyideotajt alapitotta, de , hogy a Stihl tobbet koltott marketingre, mint a Makita, etc. Dolmarrol azt irtak, megvette a Makita, azota rosszabb a minosege, Husqvarnat egybol elkuldtek az anyjaba.

De na, evi ~30 (erdei)kobmeter fa vagasara, me giden van par akac, amit mehesztelken ki kene baszni + egy 35 eves cseresznyefat is el kellene tuntetni... Arra a faszom se akar 100k-ert venni lancfureszt.

Jo lesz 65-ert a husq.

This post was edited by Baleee on Feb 12 2015 02:56am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 12 2015 04:25am
tfw no gf
ki lettem dobva, meg osztva is, én vagyok a szar szemét mocsok
persze legutóbb én alázkodtam meg és csúszva mászva próbáltam visszamenni hozzá
hát ebből elég volt
és még most is azt hallgatom mekkora szar vagyok :thumbsup:
jöhetnek az agyatlan tini diszkólányok ismételten
ivett.rar nem lesz, ne is kérjétek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1407740784079408040815001Next
Closed New Topic New Poll