Quote (fahrii @ 12 Feb 2015 10:35)
Anyádban nem akad meg az olcsóbb sem szerintem.
H3h3 n1!
///
Irkalnak itt Dolmar, Husqvarna, Makitakat is, meg, hogy a Stihl es Makita az anyavallalatait egyideotajt alapitotta, de , hogy a Stihl tobbet koltott marketingre, mint a Makita, etc. Dolmarrol azt irtak, megvette a Makita, azota rosszabb a minosege, Husqvarnat egybol elkuldtek az anyjaba.
De na, evi ~30 (erdei)kobmeter fa vagasara, me giden van par akac, amit mehesztelken ki kene baszni + egy 35 eves cseresznyefat is el kellene tuntetni... Arra a faszom se akar 100k-ert venni lancfureszt.
Jo lesz 65-ert a husq.
This post was edited by Baleee on Feb 12 2015 02:56am