Quote (Taszilo.^ @ Feb 11 2015 11:17pm)
voltam kocsit mosni, kiporszivoztam, meg kicsereltem egy izzot
miert vagyok ilyen jo?
? Ezen mi a hir?
Hol voltal kocsitmosni? En itthon szoktam a garazsfeljaron
Quote (RRC @ Feb 11 2015 11:18pm)
én kimosatom esti mosóban lófasz pénzért és még csak görnyedni se kell
Nyaron imadok kocsitmosni, a kerekeknel/csomagtarto aljanal etc sokkal tisztabbra tudod mosni magadtol
This post was edited by cowding on Feb 11 2015 03:24pm