d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1407640774078407940805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 11 2015 11:49am
Tfw azt hittem feljovok jspre es amig hazabuszozok lesz valami content amit olvasgatok es tiszta ures az egesz. Kosz jari
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2015 11:51am
Quote (Fej @ Feb 11 2015 03:06pm)
kozel napi*

ilyen hullamzoan tolom, sokszor vannak ilyen 3-4 napos kihagyasok, plusz iden leszoktam a cigirol, fuvezni sajnos tulsagosan szeretek


akkor ne csodálkozz, hogy motiválatlan meg fáradt vagy

inb4 shitstorm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 11 2015 01:50pm
Quote (llllllllllll @ Feb 11 2015 06:51pm)
akkor ne csodálkozz, hogy motiválatlan meg fáradt vagy

inb4 shitstorm


https://www.youtube.com/watch?v=ENkcdxnQxFs
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 11 2015 02:40pm
Most odakeveredtem ezekrek az MR2 akusztik oldalara yt-on.

>mfw Akusztik Majka
>https://www.youtube.com/watch?v=mEtfemaxww4

Monjuk rohadt reg hallgattam mr2 petofit, de mikor jutottak odaig, hogy ilyen pleb szarokat hivnak az akusztik musorreszukbe?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 11 2015 03:17pm
voltam kocsit mosni, kiporszivoztam, meg kicsereltem egy izzot
miert vagyok ilyen jo?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 11 2015 03:18pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 Feb 2015 23:17)
voltam kocsit mosni, kiporszivoztam, meg kicsereltem egy izzot
miert vagyok ilyen jo?


én kimosatom esti mosóban lófasz pénzért és még csak görnyedni se kell
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 11 2015 03:19pm
Quote (Taszilo.^ @ Feb 11 2015 11:17pm)
voltam kocsit mosni, kiporszivoztam, meg kicsereltem egy izzot
miert vagyok ilyen jo?



? Ezen mi a hir?
Hol voltal kocsitmosni? En itthon szoktam a garazsfeljaron

Quote (RRC @ Feb 11 2015 11:18pm)
én kimosatom esti mosóban lófasz pénzért és még csak görnyedni se kell


Nyaron imadok kocsitmosni, a kerekeknel/csomagtarto aljanal etc sokkal tisztabbra tudod mosni magadtol

This post was edited by cowding on Feb 11 2015 03:24pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 11 2015 03:23pm
Quote (cowding @ Feb 11 2015 10:19pm)
? Ezen mi a hir?
Hol voltal kocsitmosni? En itthon szoktam a garazsfeljaron


ez nem hir, ez egy feel B)
Quote (RRC @ Feb 11 2015 10:18pm)
én kimosatom esti mosóban lófasz pénzért és még csak görnyedni se kell


hat en meg ilyen athajtos mosoba voltam, masterrace reporting in

e:typo

This post was edited by Taszilo.^ on Feb 11 2015 03:23pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 11 2015 04:07pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 Feb 2015 22:21)


Pár évfolyamtársam járt Mike apartmanjában. De szerintem mindenki tudna történeteket mesélni aki volt főiskolás / egyetemista.

/e egyik közös sörözésen az egyik csajhoz így szólt valaki: Szia, bocs téged, hogy is hívnak Jessica? (a HÖK megtalálta a videóit és letöltötte aztán délutáni vetitéseken bemutatták)

This post was edited by ace07 on Feb 11 2015 04:09pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1407640774078407940805001Next
Closed New Topic New Poll