d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1407540764077407840795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2015 07:04am
Quote (Fej @ Feb 11 2015 02:03pm)
nem tudom, de tenyleg furcsa, az elmult egy evben van ez a faradekonysag, sokszor olyankor is mikor teljesen kialudtam magamat es megis muszaj kaveznom


Napi szinten füvezés az elég wtf kategória
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Feb 11 2015 07:05am
Quote (Fej @ Feb 11 2015 03:03pm)
nem tudom, de tenyleg furcsa, az elmult egy evben van ez a faradekonysag, sokszor olyankor is mikor teljesen kialudtam magamat es megis muszaj kaveznom


Egy laborra menj el szerintem. Lehetséges, hogy valamelyik nyomelemből pl vas van kevés, azt meg egy ilyen 1-2 hónapos kúrával rendbe lehet tenni.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2015 07:08am
Quote (ZaturekManfred @ 11 Feb 2015 14:05)
Egy laborra menj el szerintem. Lehetséges, hogy valamelyik nyomelemből pl vas van kevés, azt meg egy ilyen 1-2 hónapos kúrával rendbe lehet tenni.


ja, koszi, el is megyek szerintem, mert mar zavaro

remelem tenyleg csak valami hasonlo jellegu dolog es nem éc vagy ebola :c
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 11 2015 07:13am
Quote (Fej @ Feb 11 2015 02:03pm)
nem tudom, de tenyleg furcsa, az elmult egy evben van ez a faradekonysag, sokszor olyankor is mikor teljesen kialudtam magamat es megis muszaj kaveznom


amugy én is iszonyat fáradékony vagyok, szerintem velem az időjárás teszi. elvileg a meleg fürdő/szaunázás segít, mangézium
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 11 2015 07:52am
Quote (anyd @ Feb 11 2015 02:13pm)
amugy én is iszonyat fáradékony vagyok, szerintem velem az időjárás teszi. elvileg a meleg fürdő/szaunázás segít, mangézium


Nalam is ez van, jön a -10 fok azt haldoklok a faradtsagtol.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 11 2015 07:53am
nem kéne hajnalig wowozni és nem lennétek fáradtak
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 11 2015 08:03am
Quote (Fej @ 11 Feb 2015 14:58)
en meg mostanaban kibaszott faradekony vagyok, ebed utan es reggel is muszaj kaveznom, kulonben allva eltudnek aludni, regen nem is kaveztam, csak az utobbi idoben van ez

nem tudom, lehet el kene mennem teljes verkepre, meg hasonlo buzisagokra, kicsit aggodom, bar lehet csak annyi az oka, hogy lofaszt nem sportolok az elmult 10 evben, viszont kozel napi szinten fuvezek :c


szerintem azér van mer hamarosan már nyugdijas leszel és nem birod
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2015 08:14am
Quote (sylke @ 11 Feb 2015 15:03)
szerintem azér van mer hamarosan már nyugdijas leszel és nem birod


mar vartam
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 11 2015 09:00am
Quote (Fej @ Feb 11 2015 04:14pm)
mar vartam



Napi smoki az amugy biztos nem tesz jót :s
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2015 09:06am
Quote (cowding @ 11 Feb 2015 16:00)
Napi smoki az amugy biztos nem tesz jót :s


kozel napi*

ilyen hullamzoan tolom, sokszor vannak ilyen 3-4 napos kihagyasok, plusz iden leszoktam a cigirol, fuvezni sajnos tulsagosan szeretek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1407540764077407840795001Next
Closed New Topic New Poll