d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1407440754076407740785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 10 2015 12:59pm
Quote (bajcli @ 10 Feb 2015 19:23)
oh god that feel


Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 10 2015 02:48pm
Quote (szabika @ 10 Feb 2015 16:16)
Wont say. Egy autoipari vallalatnal.


http://skoda.ro/
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 10 2015 02:54pm

Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 11 2015 01:00am
Aludtam 10 órát
:banana:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 11 2015 04:17am
Quote (fahrii @ 11 Feb 2015 09:00)
Aludtam 10 órát
:banana:


12-t... tudnam mi a fasz volt ez
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2015 06:39am
Quote (ecneB @ Feb 11 2015 11:17am)
12-t... tudnam mi a fasz volt ez


ez
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2015 06:58am
en meg mostanaban kibaszott faradekony vagyok, ebed utan es reggel is muszaj kaveznom, kulonben allva eltudnek aludni, regen nem is kaveztam, csak az utobbi idoben van ez

nem tudom, lehet el kene mennem teljes verkepre, meg hasonlo buzisagokra, kicsit aggodom, bar lehet csak annyi az oka, hogy lofaszt nem sportolok az elmult 10 evben, viszont kozel napi szinten fuvezek :c

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 11 2015 07:00am
Quote (Fej @ Feb 11 2015 01:58pm)
en meg mostanaban kibaszott faradekony vagyok, ebed utan es reggel is muszaj kaveznom, kulonben allva eltudnek aludni, regen nem is kaveztam, csak az utobbi idoben van ez

nem tudom, lehet el kene mennem teljes verkepre, meg hasonlo buzisagokra, kicsit aggodom, bar lehet csak annyi az oka, hogy lofaszt nem sportolok az elmult 10 evben, viszont kozel napi szinten fuvezek :c


hát az nem fáradékonyságot okoz, csak motiváltaltan vagy a mozgásra :D a jutalomközpontot terheli túl
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2015 07:03am
Quote (anyd @ 11 Feb 2015 14:00)
hát az nem fáradékonyságot okoz, csak motiváltaltan vagy a mozgásra :D a jutalomközpontot terheli túl


nem tudom, de tenyleg furcsa, az elmult egy evben van ez a faradekonysag, sokszor olyankor is mikor teljesen kialudtam magamat es megis muszaj kaveznom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1407440754076407740785001Next
Closed New Topic New Poll