Quote (Fej @ Feb 11 2015 01:58pm)
en meg mostanaban kibaszott faradekony vagyok, ebed utan es reggel is muszaj kaveznom, kulonben allva eltudnek aludni, regen nem is kaveztam, csak az utobbi idoben van ez
nem tudom, lehet el kene mennem teljes verkepre, meg hasonlo buzisagokra, kicsit aggodom, bar lehet csak annyi az oka, hogy lofaszt nem sportolok az elmult 10 evben, viszont kozel napi szinten fuvezek :c
hát az nem fáradékonyságot okoz, csak motiváltaltan vagy a mozgásra

a jutalomközpontot terheli túl