d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1407140724073407440755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 9 2015 05:15pm
Quote (llllllllllll @ 10 Feb 2015 00:08)
kovács máté fkin ded, mert nem lett meg az analízis II, GET REKT SON


Egyetem-kovács mate 1:0
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 9 2015 05:16pm
Quote (fahrii @ Feb 9 2015 11:15pm)
Egyetem-kovács mate 1:0


legközelebb készülsz majd vizsgára, noscope360'd
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 9 2015 06:23pm
kint vagyunk redditen

http://www.reddit.com/r/funny/comments/2vbyax/if_you_ever_feel_awkward_just_watch_this/
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 9 2015 09:33pm
Tfw geci nehezen elalszom 1re
Tfw felkelek fel4kor es nem tudok visszaaludni
Fel7kor kelek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 9 2015 10:02pm
Quote (fahrii @ Feb 10 2015 03:33am)
Tfw geci nehezen elalszom 1re
Tfw felkelek fel4kor es nem tudok visszaaludni
Fel7kor kelek


szemét élet
időre kelni feküdni enni szarni

milyen jó lenne kiszakadva a társadalomból leszarni az összes kötelezettséget
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 10 2015 01:04am
Quote (Senee @ Feb 10 2015 05:02am)
szemét élet
időre kelni feküdni enni szarni

milyen jó lenne kiszakadva a társadalomból leszarni az összes kötelezettséget


Tegnap vettem lottot, szerdaig remenykedhetek legalabb.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2015 02:20am
Quote (Senee @ Feb 10 2015 04:02am)
szemét élet
időre kelni feküdni enni szarni

milyen jó lenne kiszakadva a társadalomból leszarni az összes kötelezettséget


senki nem tart vissza
pakold össze a cuccaidat és takarodj ki a picsába valami erdőbe
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 02:30am
Quote (llllllllllll @ Feb 10 2015 10:20am)
senki nem tart vissza
pakold össze a cuccaidat és takarodj ki a picsába valami erdőbe


A remete életmóddal az baj, hogy nincs net, és nincs wow. Vadászni meg gondolom nem szeretne, cola-chips pedig nem terem az erdőben.

Szemét élet. :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2015 02:58am
Quote (ZaturekManfred @ Feb 10 2015 08:30am)
A remete életmóddal az baj, hogy nincs net, és nincs wow. Vadászni meg gondolom nem szeretne, cola-chips pedig nem terem az erdőben.

Szemét élet. :D


Akkor fogja be a pofáját es dolgozzon ezekert :wacko:
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 03:08am
Quote (llllllllllll @ Feb 10 2015 10:58am)
Akkor fogja be a pofáját es dolgozzon ezekert :wacko:


Egyetértek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1407140724073407440755001Next
Closed New Topic New Poll