Quote (Baleee @ Feb 9 2015 06:07pm)
Foooooldre csicskaaaa
Jo ok, rip meg minden, de nem ertem mi koze a TO-nak ilyenhez. Akik joban voltak vele, azok amugy is megtudtak imo, akiket meg eddig se erdekelt, ezutan az uzenet utan se fog.
hát én nem tudom
nem tudom mire volt ez jó
mert amikor az egyetem valamelyik alkalmazottjával vagy valamelyik tanárral történik ilyesmi, akkor megértem, mert őket mindenki ismeri, meg nyilván valamilyen hatással lesz a jövőnkre
de arról neptun üzenetet írni, hogy egy évfolyamtársunk meghalt.. nem kicsit furcsa