d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1406940704071407240735001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 9 2015 05:59am
tfw akkor turha szakadt ki az orromból orrfújásnál, hogy a végén szerintem a homloklebenyem egy darabkáját ránthatta le
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 9 2015 07:38am
Quote (szabika @ 9 Feb 2015 12:59)
tfw akkor turha szakadt ki az orromból orrfújásnál, hogy a végén szerintem a homloklebenyem egy darabkáját ránthatta le



Ismeros erzes meg van baszodva az arcuregem
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 9 2015 09:45am


> TO

ja a lényeg lemaradt, levél tárgya : Halál Hír

This post was edited by llllllllllll on Feb 9 2015 09:46am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 9 2015 10:51am
Quote (llllllllllll @ 9 Feb 2015 17:45)
http://1.ii.gl/0R25pVr_y.png

> TO

ja a lényeg lemaradt, levél tárgya : Halál Hír


én visszairtam volna, hogy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 9 2015 12:07pm
Quote (llllllllllll @ 9 Feb 2015 17:45)
http://1.ii.gl/0R25pVr_y.png

> TO

ja a lényeg lemaradt, levél tárgya : Halál Hír


Quote (RRC @ 9 Feb 2015 18:51)
én visszairtam volna, hogy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Foooooldre csicskaaaa


Jo ok, rip meg minden, de nem ertem mi koze a TO-nak ilyenhez. Akik joban voltak vele, azok amugy is megtudtak imo, akiket meg eddig se erdekelt, ezutan az uzenet utan se fog.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 9 2015 02:03pm
Quote (Baleee @ Feb 9 2015 06:07pm)
Foooooldre csicskaaaa


Jo ok, rip meg minden, de nem ertem mi koze a TO-nak ilyenhez. Akik joban voltak vele, azok amugy is megtudtak imo, akiket meg eddig se erdekelt, ezutan az uzenet utan se fog.


hát én nem tudom
nem tudom mire volt ez jó
mert amikor az egyetem valamelyik alkalmazottjával vagy valamelyik tanárral történik ilyesmi, akkor megértem, mert őket mindenki ismeri, meg nyilván valamilyen hatással lesz a jövőnkre
de arról neptun üzenetet írni, hogy egy évfolyamtársunk meghalt.. nem kicsit furcsa
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 9 2015 02:12pm
Quote (llllllllllll @ 9 Feb 2015 16:45)
http://1.ii.gl/0R25pVr_y.png

> TO

ja a lényeg lemaradt, levél tárgya : Halál Hír


azta kurva
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 9 2015 02:20pm
Quote (NerfHydraDPS @ 9 Feb 2015 22:12)
azta kurva


amugy te miota csinálsz ugy mintha tudnál normálisan forumozni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 9 2015 02:26pm
a halálhir egy szó szerintem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 9 2015 02:31pm
Quote (RRC @ 9 Feb 2015 18:51)
én visszairtam volna, hogy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Quote (RRC @ 9 Feb 2015 22:26)
a halálhir egy szó szerintem


4 oráig tartott kiguglizni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1406940704071407240735001Next
Closed New Topic New Poll