d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1406407408409410473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 9 2022 12:03pm
ki a fene gondolta volna, hogy 215125125. resetre emberek megtanuljak mibol lehet fgt csinalni relative fixen az elejen.
az se kicsit lep meg, hogy emberek egymas ala mennek arban.
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 9 2022 03:39pm
Quote (Vismajor @ 9 Oct 2022 17:19)
Ja

Játék launch volt a legkiralyabb, osszeszedtem 30k fg-t ugyh nem is nagyon próbálkoztam lyl, tele volt az osszes szerver

Ehhez képest ladder launch már nagyon meh volt


hát ő úgy néz ki nagyon próbálkozott...

https://forums.d2jsp.org/user.php?i=1328668

ilyet se láttam még ... 1,5M fg...

én élem ezt a laddert most is... fun játszadozni vele

és miután rohadtul nincs időm tradelgetni és profitot termelni, így nem is stresszelek ezen... jön ami jön oszt jól van...
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 9 2022 03:50pm
Quote (ReDEyeS @ 9 Oct 2022 23:39)
hát ő úgy néz ki nagyon próbálkozott...

https://forums.d2jsp.org/user.php?i=1328668

ilyet se láttam még ... 1,5M fg...

én élem ezt a laddert most is... fun játszadozni vele

és miután rohadtul nincs időm tradelgetni és profitot termelni, így nem is stresszelek ezen... jön ami jön oszt jól van...


Kevés.

https://forums.d2jsp.org/user.php?i=167166
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 10 2022 08:19am
Quote (Ethreain @ Oct 10 2022 04:16pm)


Amíg a Blizzard nem bannolja ki a kurva anyjába az összes féreg bottert, addig teljesen felesleges BNeten játszani.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 10 2022 08:24am
Quote (-joey- @ 10 Oct 2022 16:19)
Amíg a Blizzard nem bannolja ki a kurva anyjába az összes féreg bottert, addig teljesen felesleges BNeten játszani.


Sajnálom :(
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 10 2022 08:39am
Quote (-joey- @ 10 Oct 2022 16:19)
Amíg a Blizzard nem bannolja ki a kurva anyjába az összes féreg bottert, addig teljesen felesleges BNeten játszani.


hogyan tudsz offline sunder charmok es terror zonak nelkul jatszani
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 10 2022 08:41am
Quote (SteelMeetsSteel @ Oct 10 2022 04:39pm)
hogyan tudsz offline sunder charmok es terror zonak nelkul jatszani



Ami azt illeti, teljesen jól.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 10 2022 09:01am
Quote (SteelMeetsSteel @ 10 Oct 2022 16:39)
hogyan tudsz offline sunder charmok es terror zonak nelkul jatszani


nagy kerdes, hogy miert nincs singleben...
Member
Posts: 2,012
Joined: Dec 27 2005
Gold: 2,200.46
Oct 10 2022 12:57pm
Quote (ReDEyeS @ Oct 9 2022 11:39pm)
hát ő úgy néz ki nagyon próbálkozott...

https://forums.d2jsp.org/user.php?i=1328668

ilyet se láttam még ... 1,5M fg...

én élem ezt a laddert most is... fun játszadozni vele

és miután rohadtul nincs időm tradelgetni és profitot termelni, így nem is stresszelek ezen... jön ami jön oszt jól van...


igy van.. majd kiesik minden is szèp lassan.. vagy nem..
ber 2 k fg..
(de jo h szezon vegen esett ber/ohm 20 percen belül..)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1406407408409410473Next
Add Reply New Topic New Poll