Quote (Vismajor @ 9 Oct 2022 17:19)
Ja
Játék launch volt a legkiralyabb, osszeszedtem 30k fg-t ugyh nem is nagyon próbálkoztam lyl, tele volt az osszes szerver
Ehhez képest ladder launch már nagyon meh volt
hát ő úgy néz ki nagyon próbálkozott...
https://forums.d2jsp.org/user.php?i=1328668ilyet se láttam még ... 1,5M fg...
én élem ezt a laddert most is... fun játszadozni vele
és miután rohadtul nincs időm tradelgetni és profitot termelni, így nem is stresszelek ezen... jön ami jön oszt jól van...