d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14064074084094101141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 23 2013 10:38am
:DDDDDDDDDDD

Dexter :DDd
Mindig is utaltam azt asorozatot, amit most hallottam elegge kacagtato
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 23 2013 11:33am
Quote (iceblade777 @ 23 Sep 2013 17:44)
gondolkodom a Bura alatt (Under the dome) c. sorozaton, valaki látta/nézi?



lattam elso evadot egynek elmegy, de ott is teljesen hulyebe mennek at, nem ertem mire jo ez.

dextert mar nem is kell kommentalnom. legalja minoseg lett
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 23 2013 11:34am
Dexterből nem jött be ez az utolsó évad...


1>4>>2>>6>>7>>>>>5>8,3
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2013 11:45am
SPOILER

Jezusom , hogy eroszakolhattak meg a Dexter uccso epizodjat???? Annyira kibaszottul nem erre vezetett fel az egesz evad. Ostoba befejezest kapott ez a szuper sorozat :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2013 02:00pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2013 03:53pm
anyám most ért el ahhoz a részez mikor (e: na jó, spoiler) lelövik hanket erre ilyet bekérdez "most kit lőttek le?"

???????????????????????????????????????????

This post was edited by Senee on Sep 23 2013 03:54pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 24 2013 01:22pm
kibaszott jo ez a 30 rock
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 24 2013 01:24pm
Quote (Senee @ Sep 23 2013 11:53pm)
anyám most ért el ahhoz a részez mikor (e: na jó, spoiler) lelövik hanket erre ilyet bekérdez "most kit lőttek le?"

???????????????????????????????????????????


most fejeztem be a 3. évadot
de már kicsit untam
ha a 4. nem lesz jobb akkor darálom és kezdem az Oz / Sopranos / Wire
fasz se tudja ezek közül melyiket érdemes.. talán mindből bele nézek 1-2 részbe
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 24 2013 02:23pm
Quote (SnoopDogg @ Sep 24 2013 09:24pm)
most fejeztem be a 3. évadot
de már kicsit untam
ha a 4. nem lesz jobb akkor darálom és kezdem az Oz / Sopranos / Wire
fasz se tudja ezek közül melyiket érdemes.. talán mindből bele nézek 1-2 részbe


vagy esetleg valaki ajánlhatna ezek közül
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2013 02:29pm
Quote (SnoopDogg @ 24 Sep 2013 22:23)
vagy esetleg valaki ajánlhatna ezek közül


oz-t kb egyhuzamban néztem végig
sopranos is jó, de nem düledezem tőle (majd egyszer újranézem azért)
wire kicsit más mint a világ összes többi sorozata

mindet ajánlom kb..
Go Back To Magyar Topic List
Prev14064074084094101141Next
Add Reply New Topic New Poll