Quote (Senee @ Sep 23 2013 11:53pm)
anyám most ért el ahhoz a részez mikor (e: na jó, spoiler) lelövik hanket erre ilyet bekérdez "most kit lőttek le?"
???????????????????????????????????????????
most fejeztem be a 3. évadot
de már kicsit untam
ha a 4. nem lesz jobb akkor darálom és kezdem az Oz / Sopranos / Wire
fasz se tudja ezek közül melyiket érdemes.. talán mindből bele nézek 1-2 részbe