Quote (fahrii @ Dec 16 2012 06:55pm)
102 kilósan én nem tömegelnék, én most vagyok annyi, kb 2 hó még és 90 leszek ha minden jól megy aztán "tömegelés"
hát 108ról kezdem a diétát, de az a baj ha most folytatnám a diétát akkor 2-3 hónapom menne a levesbe mert diéta alatt ugysem fejlődök, inkább megint vissza megyek 110re kb, és onnan áprilistól lepucolom magam rendesen.
Meg amúgy is télen diétázni nem épp kellemes dolog