d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14054064074084091257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 16 2012 12:10pm
Quote (RRC @ 16 Dec 2012 18:05)
irtam fbn



disznoknak kuss, menj a valyuhoz


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 16 2012 12:19pm
Quote (RRC @ 16 Dec 2012 19:05)
irtam fbn



disznoknak kuss, menj a valyuhoz


oke fonok
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 16 2012 12:35pm
Na januártól (7.) tömegelés végre... most 102 vagyok remélem addigra meglesz a 100kg
holnap rendelek 5kg tömegnövelőt és 5kg tejsavót (80%).

http://www.wheyprotein.hu/RENDELES/termekrendeles.php

Innen
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 16 2012 12:55pm
Quote (Tommy_hun @ 16 Dec 2012 19:35)
Na januártól (7.) tömegelés végre... most 102 vagyok remélem addigra meglesz a 100kg
holnap rendelek 5kg tömegnövelőt és 5kg tejsavót (80%).

http://www.wheyprotein.hu/RENDELES/termekrendeles.php

Innen


102 kilósan én nem tömegelnék, én most vagyok annyi, kb 2 hó még és 90 leszek ha minden jól megy aztán "tömegelés"
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 16 2012 01:25pm
Quote (fahrii @ Dec 16 2012 06:55pm)
102 kilósan én nem tömegelnék, én most vagyok annyi, kb 2 hó még és 90 leszek ha minden jól megy aztán "tömegelés"


hát 108ról kezdem a diétát, de az a baj ha most folytatnám a diétát akkor 2-3 hónapom menne a levesbe mert diéta alatt ugysem fejlődök, inkább megint vissza megyek 110re kb, és onnan áprilistól lepucolom magam rendesen.
Meg amúgy is télen diétázni nem épp kellemes dolog :D
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Dec 16 2012 02:16pm
Quote (Tommy_hun @ 16 Dec 2012 20:25)
hát 108ról kezdem a diétát, de az a baj ha most folytatnám a diétát akkor 2-3 hónapom menne a levesbe mert diéta alatt ugysem fejlődök, inkább megint vissza megyek 110re kb, és onnan áprilistól lepucolom magam rendesen.
Meg amúgy is télen diétázni nem épp kellemes dolog :D


es nyaron amikor bulizni kene jarni meg jol erezni magad akkor a dieta kellemesebb lesz? :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 16 2012 05:20pm
overhead press 3x5 45kg u mirin
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 16 2012 05:23pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Dec 2012 01:20)
overhead press 3x5 45kg u mirin


overhead presser mesh
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 16 2012 05:59pm
Quote (RRC @ Dec 17 2012 12:23am)
overhead presser mesh


loled
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Dec 17 2012 02:40am
clenbuterol monday :D
elso nap 40mcg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14054064074084091257Next
Add Reply New Topic New Poll