Quote (Senee @ 14 May 2012 20:35)
uh, emlékszem mikor az én kutyám halt meg.. én temettem el
iszonyat szar érzés mikor fogod az élettelen testét és beteszed a sírba aztán elkezded temetni.. sokszor eszembe jut és mindig bekönnyezek, hogy az az állat aki velem volt egész életében, annyi örömöt okozott meg mindig szeretett most ott fekszik holttan és soha többet nem játszhatsz vele vagy láthatod a pofáját ahogy örül neked :c
geci szar érzés lesz
hál istennek nem ismerem az érzést tesó, egyrészt ezért nem volt nekem sose állatom, mert nem is akarom megismerni (kiskoromba volt egy tengerimalacom, annyira szerettem hogy nem akartam h meghalljon nálam ezért elajándékoztam)