d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev14054064074084095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 14 2012 01:33pm
Quote (ecneB @ 14 May 2012 20:31)
most altatta el az allatorvos a kutyamat.
holnap asom meg Kleonak a sirhelyet.


i know that feel. rip,kutyus :c
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 14 2012 01:33pm
Quote (ecneB @ May 14 2012 07:31pm)
most altatta el az allatorvos a kutyamat.
holnap asom meg Kleonak a sirhelyet.


részvétem bro , nagyon összejönnek neked most a dolgok :\
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 14 2012 01:35pm
Quote (bbaallaaggee @ May 14 2012 09:30pm)
bump basszameg, valami BMEs szakértse meg


1 / sinx integraljat kerdezed gondolom, akkor az ln | tg(X/2) |
de most nem vezetem le neked, hogy miert, 1/y -nak meg csak tudod te is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2012 01:35pm
Quote (ecneB @ May 14 2012 07:31pm)
most altatta el az allatorvos a kutyamat.
holnap asom meg Kleonak a sirhelyet.


uh, emlékszem mikor az én kutyám halt meg.. én temettem el
iszonyat szar érzés mikor fogod az élettelen testét és beteszed a sírba aztán elkezded temetni.. sokszor eszembe jut és mindig bekönnyezek, hogy az az állat aki velem volt egész életében, annyi örömöt okozott meg mindig szeretett most ott fekszik holttan és soha többet nem játszhatsz vele vagy láthatod a pofáját ahogy örül neked :c
geci szar érzés lesz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2012 01:38pm
Quote (Senee @ 14 May 2012 20:35)
uh, emlékszem mikor az én kutyám halt meg.. én temettem el
iszonyat szar érzés mikor fogod az élettelen testét és beteszed a sírba aztán elkezded temetni.. sokszor eszembe jut és mindig bekönnyezek, hogy az az állat aki velem volt egész életében, annyi örömöt okozott meg mindig szeretett most ott fekszik holttan és soha többet nem játszhatsz vele vagy láthatod a pofáját ahogy örül neked :c
geci szar érzés lesz



hál istennek nem ismerem az érzést tesó, egyrészt ezért nem volt nekem sose állatom, mert nem is akarom megismerni (kiskoromba volt egy tengerimalacom, annyira szerettem hogy nem akartam h meghalljon nálam ezért elajándékoztam)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2012 01:40pm
Quote (Senee @ 14 May 2012 21:35)
uh, emlékszem mikor az én kutyám halt meg.. én temettem el
iszonyat szar érzés mikor fogod az élettelen testét és beteszed a sírba aztán elkezded temetni.. sokszor eszembe jut és mindig bekönnyezek, hogy az az állat aki velem volt egész életében, annyi örömöt okozott meg mindig szeretett most ott fekszik holttan és soha többet nem játszhatsz vele vagy láthatod a pofáját ahogy örül neked :c
geci szar érzés lesz


nyugi a kutyádon kívül senki se lesz ilyen
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 14 2012 01:44pm
Quote (meatyowllegs @ 14 May 2012 20:35)
1 / sinx integraljat kerdezed gondolom, akkor az ln | tg(X/2) |
de most nem vezetem le neked, hogy miert, 1/y -nak meg csak tudod te is


én is be tudom írni wolframba, ettőlmég nem fogom hogy miért az, ami
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 14 2012 01:45pm
Quote (bbaallaaggee @ May 14 2012 09:44pm)
én is be tudom írni wolframba, ettőlmég nem fogom hogy miért az, ami


en nem irtam be wolframba
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 14 2012 01:45pm
Quote (meatyowllegs @ 14 May 2012 20:45)
en nem irtam be wolframba


de én meg beírtam.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2012 01:49pm
Quote (josheide @ 14 May 2012 20:40)
nyugi a kutyádon kívül senki se lesz ilyen


Ez nem volt szép hozzászólás, egy leendő vezető az ne alázza az embereket!
Go Back To Magyar Topic List
Prev14054064074084095001Next
Closed New Topic New Poll